Rukodělně

Fimo Sponky

6. května 2010 v 19:30 | Christina Vampire Machart
Další výrobky z fimo hmoty, moji mamku to dost chytlo a tak mi udělala sponku ještěrku, tak já udělala krokodýla...i když to vypadá spíš naopak (máma dělala krokodýla, já ješěrku) protože můj krokodýl je proti ještěrce hodně pidi... mámě se to hodně povedlo, mě zas tolik ne...ale taky to není špatný, omlouvám se za rozmazané fotky x/ momentálně nemám foťák a musím fotit mobilem, navíc je to rychlejší
od
Tu ještěrku dělala máma, fotka sice není kvalitní, ale výrobek je kvalitní na první pohled xD
sf
Mámě se to dost povedlo a ani to nevypadá jako sponka, to měl být totiž účel, je to originální x)
-..
mího hnusnýho krokodýla jsem moc nefotila...tak tady mám jednu fotku kde vypadá jako had...ach jo...xD to asi nosit nebudu, no to je jedno, komentujte... x) líbí se vám mé výrobky?:)

Fimo Tunely

6. května 2010 v 19:18 | Christina Vampire Machart
Takže můj první výrvor s fimo hmoty, nedopadl vůbec špatně.. tedy čekala jsem něco horšího, v uších to vypadá ale překvapivě pěkně x) pro ty co z fimo hmotou mají už zkušenosti je tohle asi nepovedené, ale mě se to na první pokus líbí x)) To vyrábění mě vážně chytlo, musím si do obchodu nakoupit zase cihličku fimo hmoty x) Prostě mě to překvapilo... modeluje se to jako z plastelíny a pak to úplně ztvrdne jako zázrakem!!:D jsem nadšená!!
..
Takhle to vypadá...MŮJ první výrobek x)
..
.
takhle to vypadá, berte ohledy protože je to můj první výtvor ale jinek kritizujte, zajímá mě názor :))

Boj,strach,jemnost,plachost

1. dubna 2010 v 12:10 | Christina Vampire Machart
Ach to moje čmárání x)), tentokrát vodovkama taková abstrakce, je tam pták, krev,spousta modré barvy a oko, nevím co si pod tím představujete...schválně to napište.
hehe
A navíc můžete si ho "POVĚSIT" jak chcete, protože tenhle obárzek nemá vyhraněnou strau na kterou je :)
barvy
hlavně modrá barva, semtam oranožvá a červená x))

Lady Jane

31. března 2010 v 14:18 | Christina Vampire Machart
och och x) zase jsem čmárala jako malé dítě xD tentokrát z toho vyšla půvabná Lady Jane, nejspíš asi upírka, ne odvolávám to, má na sobě kříž, upírka to neni xD asi čarodějka, zkrátka něco mystického.Nic krásnýho, budu hrozně ráda když řeknete co se vám na tom líbí a co ne!!Díky.
LADY jane
To je ona, je to sice starší obrázek, ale dlouho jsem nic nenakreslila a nějka se mi do toho nechce, tak sem dám alespoň trochu starší obrázky co jsem sem ještě nedala :)) je to stylizace takže nepište jaký to má chyby na obličeji..apod. jansě? Vím že je obočí blbě posazený a oči jsou moc nahoru, je to S-T-Y-L-I-Z-A-C-E!!!!!!! xD
lady jane
A tady úhledný nápis, zase jsem si hrála se jmény, Lady Jane...úplná blbost, ale mě se to líbí xDD snad se vám obrázek líbí.

pěknej zkrvavenej den


Christina Vampire Machart

Skica-spirálky

20. března 2010 v 9:06 | Christina Vampire Machart
Tak jsem zase skicovala, poslední dobou mě to fakt baví, tentonkrát jsou to takové symbolické spirály, má to působit uklidňujícím dojmem, tak doufám že to působí :) Teď nemám momentálně foťák (mám ale rozbitý) a až v květnu dostanu nový, takže fotím mobilem a není to zrovna v nejlepší kvalitě, to mi doufám odpustíte.Vaše komentáře na zelenou ženu byly velmi kladné, doufám že tyto spirálky také, vypadají sice trochu jinak než ve skutečnosti, aĺe zase ne tolik :) Tyto spirály jsem skicovala když jsem se přišerně nudila, vždycky když se nudím udělám něco docela povedeného.Přijímám jakoukoli kritiku a teď už k těm obrázkům:
:)

spirály
Líbí?

Green Woman

18. března 2010 v 21:51 | Christina Vampire Machart
Zase jsem po večerech skicovala a vyšla podivná "Green Woman" trochu se mi nepovedlo to vybarvení dole, ale snad to nějak oříznu.
..
af
líbí?:D

skica- portrét dámy

18. března 2010 v 18:43 | Christina Vampire Machart
hraju si.....jen si hraju...nechci dělat žádné umělecké díloxD
sdrftg
wedrf
Nic moc, já vím :) ale napište mi klidně tvrdou kritiku :D ale doufám že to tak "děsný" není xDD

Evil Cat

8. března 2010 v 13:59 | Christina Vampire Machart
Udělala jsem "dětský" obrázek kočky (asi siamská) a myslim že se mid ocela povedla, teď nějak začínám víc kreslit a čím dál tím víc mě to baví proto se v rubrice "obrázky" obejví pravé obrázky a ne "fotky" vím že to asi není váš styl ale doufám že se vám kočka líbí :-)
Hihii :)) není roztomilá?

cat girl

17. února 2010 v 18:49 | Christina Vampire Machart
Tak jsem si čmárala a vytvořila jsem takovou postavičku jménem "cat girl" zkoušela jsem i komiks, ale nakonec jsem ho vyhodila :D nosí takový úžasný vějíř, má kočičí uši a je to mýtická bytůstka. Má samozřejmě drápky, i když normálně má lidské ruce, má horzně husté vlasy aby ji zakryly uši...mno není krásná??:))
A tohle je druhý obrázek :)) prostě se mi líbí tahle postavička... a zamilovala jsem si ji takže ji teď pořád kreslím.. kdoví jestli neudělám slavný komiks, vše je možné :D dobrýho nakladetele a nápad a mám to xD snad se vám obrázek líbí :)) dělala jsem ho na rychlo...takže jako nicmoc

portrét ženy

19. ledna 2010 v 14:07 | Christina Vampire Machart
Je to nedokončený obrázek ale myslím že není tak hrozný abych ho sem nedala.Doufám že se vám líbí :-)
Ještě není dokončený začala jsem dělat teprve tváře, určitě sem dám dokončený obrázek.Pokud se vám na něm něco nelíbí, napište prosím.Přijmu odbornou i NEODBORNOU kritiku xD je to takový malý pokus o portrét...začátek je vždycky těžký...:o)

výstava v kuchyni

9. ledna 2010 v 9:48 | Christina Vampire Machart
Ráda kreslím, v kuchyni mám právě své a mámy obrázky (tahle půlka je má) vpravo nahoře je má fotky (starší) ve prostřed nahoře je obrázek co jsem nakreslila asi v 8 letech pod tímto obrázkem je má mandalka, nahoře vlevo je zelený jednorožec a vlevo dole je obrázek co jsem nakreslila ve 4 letech který se jmenuje "tři čajový mistři" kuchyň je díky všem obrázkům krásné klidné a útulné místečko

Smutná dívka

8. ledna 2010 v 13:51 | Christina Vampire Machart
Zase jsem si čmárala a než jsem tento obrázek stačila roztrhat, vyfotila jsem ho, vím že to není žádné dílo, ale ráda se cvičím..Tento obrázek na kterém je nakreslená "smutná dívka" a proto se tak tento obrázek jmenuje.Co vy na to?

Detail mého podpisu

1. ledna 2010 v 16:25 | Christina Vampire Machart
toto je detail mého podpisu!!

Who are you?

1. ledna 2010 v 16:21 | Christina Vampire Machart
Protože normálně do složky "obrázky" dávám větišnou jen fotky, teď sem šoupnu moje čmarikání..:) aneb jak se bavím když nejsem na netku!
Sice to není kdovíjak povedené ale jak říkám zabavím se tím
holka vpravo říká:
Who are you?
a myslí si
oh she is strange
upírka vlevo řiká
i'm your new friend
a myslí si
i'm vympire!
:) brzy ji vysaje...
Detail obličeje zlé upírky...teda vlastně...ona není zlá...ale má žízeň...chce jíst...
Vyděšená dívka se ptá "Who are you?" proto se tento obrázek jmenuje "Who are you?"

Profil.1

25. prosince 2009 v 20:53 | Christina Vampire Machart
Žena z profilu

spirálky

23. prosince 2009 v 8:52 | Christina Vampire Machart
Všude sámé ulity a spirály.. kam se podíváš... proto se tento orbrázek jmenuje "spirálky"
 
 

Reklama