Múzická muzika

Escape The Fate-Issues

21. října 2010 v 15:45 | Christina Vampire Machart
Tak jsem se dozvěděla že Escape The Fate mají mít nové album (vyjde v listopadu 2010) a že prej u jedný písničky z toho alba udělali i klip, okamžitě jsem zamířila na youtube a pustila si ho.
Začátek vypadal velmi slibně, když začala Craig zpívat hned mě písnička velmi zaujala, klip mě zezačátku tak trochu zklamal, protože nemusím moc klipy kde poskakujou jenom kolem a nic se jakože neděje..
Hned když jsem se trochu zakoukala začal bejt klip velmi zajímavej, zpěv ale trochu poklesával, páč jsem si myslela že se to daleko víc rozjede.Konec klipu byl výbornej a vlastně nejlepší okamžik z celý nahrávky.Písnička byla jako skoro vždycky od EscapeThe Fate, velmi chytlavá a melodie se mi okamžitě zafixovala v hlavě.Moc se mi nelíbilo jak tam Craig poskakoval, páč to ztratilo takovej ten celkovej dojem a vypadal opravdu jako nějakej "rockovej" zpěváček co právě nahrává "nějakou" písničku v nahrávacím studiu, což je škoda...
Takže celkově se mi klip i s písničkou líbil dost, ale znám od nich i lepší písničky  :-)
a jak se líbí song vám?

Escape The Fate-Something

10. září 2010 v 16:31 | Christina Vampire Machart
Hele zrovna tuhle písničku poslouchám!!Vona se mi nejdřív nelíbila... taková nudná se mi líbila, jenže to se člověk do toho musí dostat...a když jsem začala escape the fate poslouchat trochu víc strašně se mi tahle písnička zalíbila.Jedna z mála dobrá s Craigem, jasně že Ronnie byl lepší!!
Ta písnička nejdřív začíná tak jakto říct jakože krotce no a pak je to čím dál lepší...
Tahle písnička je navíc jinej styl než normálně zpívaj, u escape the fate se mi screaming tolik nelíbí (kam se hrabou na alesanu) takže dávám přednost písničkám kde se tolik nesreamuje.
Snad se vám bude líbit

Escape The Fate-Not good enough

17. července 2010 v 13:44 | Christina Vampire Machart
Na tenhle song jsem měla vysoveně chuť, vždycky když mám na nějaký song "chuť"
nebo se mi jen vybaví jeho znělka, znamená to že bych si ho měla pustit a tak jsem si
ho pustila, zase jsem viděla Ronnieho, Craig je taky dobrej, ale bez Ronnieho Escape the fate
není Escape the fate. Ze začátku jsem tenhle song zrovna nemusela, zdál se mi nudný a vždy jsem ho přeskočila, ale pak se mi začal líbit, hlavně kvůli youtubu a potom se stal jedním z
nejoblíběnějších od Escape The Fate... Líbí se mi jak se song pomalu rozjíždí začne to z takového
odvaru a zrychluje se, zrychluje se a je to čím dál lepší, nakonec se song začně zase zpomlovat do mírného tempa, tohle jim jde!! Tuhle písničku jsem neslyšela ani nepamatuju, už dlouho jsem
neposlouchala něco od escape the fate, krom situations... V tomhle songu mi Ronnie příde ani nevím proč jako namylšenej frajírek...klip se mi taky úplně nelíbí, ale song je fakt výjímečně výjimečnej :D a jak se líbí vám?

5 momentálně oblíbených songů

9. července 2010 v 13:33 | Christina Vampire Machart
Já bych bez hudby nebyla já, každou chvíli poslouchám jinýho interpreta a každou chvíli zpívám jinej hit, prostě sem chci dát 5 písniček co momentálně nejvíce poslouchám, samozřejmě každou od jiného interpreta!!Tak začínám prvním songem a abych sem nedala jenom videa taky něco málo o songu napíšu :)

1.Alesana-Thespian

Snad jen ti co alesanu poslouchají mohou pochopit tu úžasnost,
tahle písnička má vážně skvělej text a vůbec chytlavou melodii,
jakmile jsem ji slyšela hned jsem si ji zapamatovala, což normálně
nebývá.Klip opravdu hodnotím na jedničku s velikananánskou hvězdičkou
a třikrát podtrženou!!klip je opravdu senzační, vlastně klip byl první
co mě na songu zaujalo, samotná písnička si taky zaslouží jedničku a
text taktéž, prostě bezchybný song!!je mi strašně líto že jsem si ho ještě
nestáhla na mp3, protože bych ho pořád poslouchala.. a teď na to zas není čas :/ no prostě
BOMBA, sami se podívejte :)
2.escape the fate-situations

Poprvý když jsem si song pustila nepřišel mi nějaký,
prostě obyč song v rockovým stylu ani mě to nějak
neuchvátilo, později jsem ho ale začala mít ráda, ten text je
velmi velmi zvrhlej, jo to se mi líbí, klip no sami posuďte :D
a do melodie se musím trochu víc zaposlouchat abych si ji zapamatovala,
tohleto je nejlepší písnička od nich když tam byl ještě Ronnie.
Celkový výsledek je samozřejmě výborný, tuhle písničku zbožňuju!!

3.My chemical romance-teenagers
O tomhle songu se ani nedá mluvit, prostě
ta melodie je tak chytlavá že člověk jakmile tu píseň slyší
musí pohazovat hlavou nebo pocukávat nohou, to nejde jen tak sedět
a zírat, jo tahle písnička je opravdu skvělá co se týče klipu, je...
je výborný, chvilkama to taneční vystoupení tak trochu vázne, to je fakt
ale je to děsně vtipný a člověk se nenudí!!nejlepší je to na konci, doporučuju
se podívat, tenhle song je úplně...ehm nerada to používám ale já musím..
je prostě BOŽÍÍÍ!!!:D

4.sex pistols-Bodies

Ježišmarja tenhle song je úžasnej,
strašně se mi líbí jak tam skřípá ta kytara
a do toho slyším oblíbený hlas Rottena,
je to dobrej song, není moc známej, ale já
kupodivu jejich známí songy ani moc nemusím..
tenhle song jsem slyšela a hned se mi prostě líbil,
stojí za to pustit si to :)
5.P!nk-Funhouse

Tahle písnička je fakt úžasná, strašně se mi líbí,
kvůli dvoum písničkám (so what a funhouse)
pink poslouchám, ale teď se mi líbí všechny její
songy, ona je prostě dobrá, tahla písnička má
úžasnou melodii, celá se mi hrozně líbí i ten klip!!
taky doporučuju pustit si ji!!

Black veil brides-Perfect Weapon

29. června 2010 v 13:17 | Christina Vampire Machart
Zbrusu nový klip, pustila jsem si ho s napětím, čekala jsem něco jako "knives and pens" ze začátku jsem byla úplně nadšená, vypadal opravdu slibně...Rozjeli se...kytara začala skřípat... nebyla jsem na pochybách že by byl song špatnej, ale jakmile andy začal zpívat...nebylo to nic moc, nemělo pořádnou šťávu, bylo to takové jemné...na tu vizáž se to vůbec nehodilo, jakmile začal screamovat můj názor se změnil, ke konci je to zase úplně výborný, nejlepší je jak tam potom řvou "black veil brides,black veil brides!!!"
A celkové hodnocení?
No.. není to asi tak dobré jako "knives and pens" to je nepřekonatelná písnička i klip, ale líbí se mi to, song je docela dobrej, klip výbornej ;)

Alesana koncert

10. května 2010 v 7:57 | Christina Vampire Machart
Bylo to úplně supr, čekala jsem před barem lucerna celá nedočkavá, pak nás tam pouštěli.... byla to docela malá místnost, okamžitě jsem šla k pódiu.. první kdo hrál byli burry tomorowa, to bylo fakt docela dobrý, všichni tam tančili a strkali do sebe že když jsem se chtěla napít strčili do mě tak,  že voda byla rozlitá a já byla celá mokrá.Emarosa hráli jako další to se mi osobně tolik nelíbilo, chvíli jsem na ně koukala a pak jsem se odklidila a dala si colu, tam byli zrovna kluci z alesany tak jsem se s nima vyfotila, ale bohužel mám teď nový foťák "canon poweshot" a neuměla jsem tam dát blesk, protože jsem si nepřečetla pořádně návod takže fotka je nic moc dost rozmazaná..ale to nevadí...Pak mi dali trsátko-WOW potom jsem si šla koupit do takového malého krámku plakátek Alesana, na CD jsem se ptala ale prej je tam neměli.. škoda.Skylit Drive hráli potom, no nebyli špatní ale já byla natěšená na alesanu.Když skylit drive dohráli avšechno se připravovalo na alesanu, byla jsem šíleně nedočkavá kdy začnou hrát... trvalo to já nevím jakou dobu než se všechno připravilo a začali hrát... vypuklo úplný šílenství..Teď nevím co hráli jako první ale pamatuju si mojí obíbenou písničku Ambrosia, to jsem si i prozpěvovala stejně mě nikdo neslyšel-MUHEHE xDD Když hráli moji oblíbenou písničku Thespian kterou jsem se kvůli koncertu naučila, tak jsem byla úplně šílená a skákala jsem jako blázen.. na tuhle písničku jsem totiž čekala..pak zahráli ještě jiné super songy a pak to jako oficiálně skončilo ale ještě tam chvíli hráli, někdo se už odklidil a někdo tam ještě byl, ještě jsem si koupila placičku cesta do fantazie to je můj oblíbenej film... a šla jsem... pak jsem vzala ještě jeden plakát...xD Bylo to vážně super ale mám docela modřiny.. lidi byli úplně šílený... a trsali jak šílenci.. AUU to to bolííí. xDD ty jo hlavně že jsem viděla alesanu.. bylo to ještě lepší než jsem očekávala... kdy ještě přijedou do prahy?nikdy..??za 5 let??Doufám že do Prahy taky přijede Escape The Fate...x) a jaké jsou vaše dojmy z alesany?

Alesna-nové CD

23. března 2010 v 12:57 | Christina Vampire Machart
.Každý do poslouchá alesanu ví že vydali nové album "The emptiness" a budou je také hrát na koncertě (9.5 2010).Mám obrovskou radost, protože na koncert jdu, nesmírně mě zajímají písničky z nového alba, zatím jsem ani jednu neslyšela :) a právě proto se chci nechat překvapit.Strašně ráda bych tohle CD koupila, ale ne přes net, asi nevíte kde zadarmo stahnout všechny písničky, nebo zda-li se "the emptiness" nebudou prodávat přímo na koncertě.Já věřím že se jim album povedlo, protože kdyby ne vážně bych byla hodně zklamaná, na ně mám totiž veliké měřítko, jsou skvělý :D tak od nich očekávám skvělé výkony :)) Nakonec jsem byla nedočkavá a tak jsem si písničku "the emptiness" pustila a musím říct že je skvělá, ten klip je úžasný, vážně skvělej nápad a psínčika jak jinak geniální :)) tak tahle písnička mě vážně nezklamala a ten klip je naprosto skvělý, ohodnoťte sami :)) a připiště koment, jak se vám to líbilo.

Bring me the horizont

15. března 2010 v 14:23 | Christina Vampire Machart
Tahle "sreamo" kapela je vážně dobrá, neposlouchám "BMTH" pořád, ale občas když mám chuť na pořádní řvaní nebo jsem "vzteklá" tak si je pustim na plný "pecky" xD. Zpívají podobný žánr jako "alesana" akorát trochu víc "sreamujou" takže je to něco ve stylu metalu.Nemám žádnou vyhraněnou oblíbenou písničku, ale párjich trochu víc poslouchám, předtím než si písničku pustíte, zvuk si trochu stlumte :) Doufám že se vám "song" bude líbit, protože není pro všechny, pokud sem zavítají nějaké "barbínky" co poslouchají "Myley Cyrus" neměli by si tento song pouštět.A teď pár obrázků BMTH:
Bring me the horizont má sreamo hardcore metal žánr..
zkrátka něco z toho, ale přikláněla bych se k tomu "sreamo"
a "metalu". Pokud scháníte plakáty s touto skupinou podívejte se
na http://www.emoshop.cz/Plakaty/ kde naleznete plakát celé
skupiny ve slevě "50 kč" .


Placky,trička a vše s touto skupinou (a mnohem jiných jako např.alesana,mcr..apod.)
najdete na stránce http://www.emoshop.cz


A teď se dostáváme k té písničce jak jsem na začátku říkala, nemám žádnou vyhraněnou...
ale dobře... jednu mám přecejenom trochu oblíbenější než ostatní, ta písnička je úžasná a ten klip také, je doslova hororový :))určitě si ho pusťte, alespoň začátek ať máte co komentovat :)) a zde je:

My chemical romance

20. února 2010 v 19:07 | Christina Vampire Machart
Noo... poznala jsem je nedávno a vlastně náhodně... :-) od té doby se mi líbí a poslouchám je, nejlepší písnička je asi teenager pak mama a pak helena.Jejich klipy nejsou vůbec nudné :)) a vždycky mě vážně baví.My chemical romance zpívají punk rock nebo něco takového :) není to moc tvrdá hudba je to takové příjemné pohodové poslouchání, třeba ke spaní :)) Rozhodně patří k oblíbeným skupinám!!:))
Nedávno jsem zjistila a to mě rozčílilo, že se nějaké třináctiletá "holčička" oběsila na palandě, kvůli písničce Black Parade, teď kvůli tomu skupinu obviňují, přitom s tím nemá co dočinění, to že se nějaká holka oběsila, spíš si myslim že četla pravidla EMO stylu :-D MCR bejvaj spojováni jako "EMO" kapela, ale není to vůbec pravda!
Fotka ze songu helena :) no teda sluší mu to ne? :DNo tak nejlepší song od My chemical Romance je Teenagers..
člověka tahle písnička vždycky dostane na nohy :-)

seznam těch nejlepších písniček!!

6. února 2010 v 18:04 | Christina Vampire Machart
S textem :)) jo a neberu to popořadě prostě všechny sou nej žádná není nej nej nej nej :))

1.Escape The Fate- Something2.Black veil brides-Knives and pens


3.Alesana-Ambrosia


4.Escape The Fate-Let it go


5.Black veil Brides-Devil for me

6.Alesana-Beutiful in blue
7.Evanescence-Good Enough


8.Evanescence-All That i'm Living for


9.Pink-Don't Leave me


10.Alesana-Apology


11.Escape The Fate-Not good enough


12.Black veil brides-mortician's daughter
UFFF tak to je snad všechno, doufám že jsem na nikoho nezapoměla, řekněte svůj názor jaký jsou vaši oblíbenci, kdo se vám líbí, s jakou písničkou se mnou nesouhlasíte...apod!!!
komentujte xD zabralo to dost času tak aspoň odměnu :))xD

alesana bude v praze

2. února 2010 v 16:49 | Christina Vampire Machart
Kdy?9.května
V kolik? 19:00
Kde?V music baru
Kolik stojí lístky?399 kč

No tak radši bych lístky koupila nějak v tomhle nebo vpříštím měsíci protože je tahle skupina sakramencky žádaná :-) upřímně se těšííím, i když ještě přesně nevím jestlipak tam půjdu, ale vážně bych tam hrozně chtěla.. Vřele doporučuji!! Alesana v "Praze!!!!" ježiš to je skoro nemožné, já je chci sakrááá vidět naživo!!Kdybych tam šla určitě si vezmu svého malého stříbrného kamaráda a udělám nějakou malinkou reportáž...zkrátka nefotím to tam ze všech stran:)) Tak doufám že tam půjdu!!:)) totiž už se tam teda jako těšííím a rozhodně lístky nejsou předražené!!!

Escape the Fate

14. ledna 2010 v 16:58 | Christina Vampire Machart
Tak to je další moje oblíbená skupina!:-) Jsou to dobří zpěvaci-no.. to je doufám jasné, jinak bych je asi neposlouchala xD Tahle rocková hudba mě fakt baví.Oblíbená písnička je "Something" a "it's just me" ale oblíbnejší asi "it's just me" Jejich rockerské hlasy se mi rozezní v uších když je poslouchám a na hvězdy se dívám zasněně.... xD A tak dále:D Ale ne vážně to nejsou žádní "pošahaní magoři" jsou to super zpěváci :-)
To jsou oni..:-)))

Drsný :D xD

Můj BEST SONG "it's just me" K tomu máte ve videu text :-)) takže můžete zpívat do rytmu :D doufám že se vám tato skupina líbí

Víc o této skupině se dozvíš

Black veil brides

10. ledna 2010 v 19:48 | Christina Vampire Machart
Black veil brides mají momentálně novou písnička "perfect Weapon" nezklamali, ale "knives and pens" byla nepřekonatelná.Na tuto skupinu jsem narazila náhodně a uchvátila mě, především vzhledovou stránkou, nicméně oblíbila jsem si písničku knives and pens.V poslední době je už ani moc neposlouchám, jsou stále moje oblíbená skupina.Doufám že se brzy dostanou do prahy abych uviděla Andyho naživo!!Na myspace mají profil i písničky do playlistu, dokonce si můžete objednat i triko s andym, určitě se jukněte na myspace :-)


Pink

7. ledna 2010 v 18:31 | Christina Vampire Machart
Mezi oblíbené a populární zpěvačky patří právě pink!Líbí se mi jak zpívá a i když "Pink" není zrovna můj styl, vážně ji mám ráda.Má krásný hlas, má energické ale i pomalé písně, zkrátka je to celkem oblíbená zpěvačka!!Občas jsem zahlídla nějaké klipy v telce a káplo mi to do oka, tak jsem si něco stáhla na Ipod a teď se stala moje oblíbená zpěvačka:)) brzy bude mít koncert, nemám ráda velký popový koncerty plný "růžovejch" holčiček, ale na tenhle bych chtěla nejdu tam, je to bohužel moc drahý..:/

Moje nej písnička?Dlouho jsem se rozmýšlela ale nakonec jsem zvolila funhouse!!
¨
Tohle je moje nejoblíbenější písnička od této zpěvačky a má i docela dobrý klip ne?:-)

Alesana

2. ledna 2010 v 12:01 | Christina Vampire Machart
Alesana je jedna z nejlepších screamo skupin, 9.5.2010 se uskutečnil koncert, byli hřebem večera, s nimi vystupovala ještě britská, méně známá skupina burry tomorow, skilit drive a emarosa.Momentálně je jejich nejnovější album "the emptiness" na písničku "The thespian" z tohoto alba natočili skvělý klip.V roce 2007 vydali jejich nejúspěšnější album "On Frail Wings of Vanity and Wax" Nedávno odešel ze skupiny kytarista Jake Campbell.
Alesana je moje nejoblíběnější skupina bezkonkurenčně, nemůžu říct jakou písničku mám nejradši, ale když jsem skupinu poznala líbila se mi "This conversation is over"
Jsou fakt nejlepší!!:)
A na ukázku zde mám jedno video s mojí oblíbenou písničkou!Tak schválně jak se "vám" líbí?


Klidně napište svůj názor na tuto skupinu, doufám že se vám líbí... pro mě je to jako kdybych do sebe dostala spousta energie...a to jen z hudby......jsou naprosto úžasný!

Evanescence

31. prosince 2009 v 16:57 | Christina Vampire Machart
Evanescence má krásný hlas....když si ho poslechnu cítím uklidnění, její písně jsou vážně procitěné plné emocí, má skvělý styl hudby také označovaný jako "rock".Myslím že to ale úplně rock není.I poté co si poslechnu písničku jsem v hlubokém zamyšlení...je to skvělá zpěvačka..když zavřu oči...umím si představit její pocity.. vážně je to skvělá hudba.. žádný pop ale zároveň nic uřvaného.. je to jako ukolébavka na dobrou noc..Nejraději mám píseň "good enough"
Má vážně úžasný hlas!Snad nikdo nemůže říct že je to hrozná hudba...
The open door mé oblíbené album

Velmi se mi líbí jak zpívá, ale také image, to ale neznamená že je to můj vzor.Je to velmi dobrá zpěvačka a zkrátka bych před ní klidně řekla "RESPEKT" protože je vážně skvělá!!Kdo ji nezná určitě se podívejte na youtube nebo sem na tento klip-můj nejoblíbenější, věřím že se vám bude líbit...
 
 

Reklama