Divou zvěří

Kachňátko

7. července 2010 v 14:45 | Christina Vampire Machart
Ach, člověk se rozněžní když se na to roztomilé
kachňátko podívá, připadá  mi jako to kachňátko
z té pohádky ;D bylo tak bezmocné a samo, roztomilé,
všichni si fotili a byli rozněžnělý, co si asi myslelo
to káče? určitě nebylo moc potěšeno říkalo si asi..
"já nejsem žádný malý kachně abyste se nademnou rozplývali!!"
káče má pobavený výraz, jako kdyby bylo něco víc než lidi,
jako kdyby vědělo něco co oni nevědí a to ho těší...
ale ono bylo tak roztomilé, samozřejmě jsem byla stejná jak všichni ostatní..
samozřejmě...
.

Tajemná osoba v lese

4. července 2010 v 14:06 | Christina Vampire Machart
Zvláštní, sice fotka není moje, ale námět a póza samozřejmě vymyšlená mnou a úprava taktéž, snad se vám "tajemná" fotka líbí...
..

Křídla motýlí

19. června 2010 v 9:22 | Christina Vampire Machart
Tohle je mrtvý motýl, jeho křídla jsou vážně nádherné, musela jsem si ho svým milým poweshotem nafotit, to jistě pochopíte ;)
..
..
..

Reportáž-Pes

18. června 2010 v 17:55 | Christina Vampire Machart
U žlutých lázních jsme potkali přijemnou pani a pejska kterému házela takovou velikou kládu, byl opravdu sladký a přátelský a teda pěkně poslouchal, zde je taková malá reportáž..upravených fotek!!;)
..
..
.
Mám jenom pár nejvíce povedených fotek snad se vám líbí ;)

Mikro ráček

14. června 2010 v 7:50 | Christina Vampire Machart
Tohle je můj malý ráček a jako správná fotografka jsem ho nafotila ze všech stran, je opravdu nádherný, hlavně to oranžové zbarvení, mám z ráčka velkou radost ;) a tady jsou dvě dost povedené fotky:
..
Je sice pravda že je na Krvavém umění rak krapítek od věci, ale můj blog je převážně o fotografování a vůbec Umění takže ten rak vlastně není tak úplně od věci.
..

Mňááu

12. června 2010 v 11:58 | Christina Vampire Machart
Zrovna jak sjem napsala název článku "Mňau" začal koucour mňoukat ;) a tady mám jednu fotku když loudí jídlo ;) Je to docela hezké, ale na mě moc přesvětlené..
..

kachny

8. června 2010 v 20:12 | Christina Vampire Machart
Tohle je prostě no coment rostomiloušký ;)
..
..
..
docela dobré fotky, brzy budou kachny sežraný...bylo to totiž u jedný hospody, kde jim pak zakroutily krkem..a..MŇAM xDD

Moucha cece

8. června 2010 v 17:55 | Christina Vampire Machart
Na autobusové zastváce jsem viděla mouchu, vypadala...no tak trochu nemocně "hej nemůže se hnout, pěkně si ji vyfotím" řekla jsem si, zaostřila jsem...a namáčkla, v tu chvíli byla moucha ta tam (takže asi nemocná nebyla, jak se zdálo) fotku jsem si přiblížila "JÚ je to ostrý" doma ořízla a trochu zvětšila kontrast a prohloubila- a výsledná fotka je vážně povedená, všimntěte si těch detailíčků a hlavně chloupků, povedené nemyslíte?;)
..

pouliční čiči

1. června 2010 v 13:49 | Christina Vampire Machart
Miluju malé kočičky bez domova, a pokud mám u sebe foťák vždy je nějak vyfotím..pouliční kočky jsou moje ;) tahle byla obvzlášť milá, loudila, já jako obvykle nic nemám, nebyla ale vlezlá, stulila se do klubíčka a ja ji hladila...´kočky jsou můj život a život jsou "MOJE" kočky... až mi umře kocour a to bude za hodně dlouho, doufám že bez něj vydržím, bez koček to zkrátka nejde, znáte to ne?xD
..
..
..
Fotky se mi docela povedly, bez koček by nebyl život jako život!;)

kočičí hamburger

12. května 2010 v 20:15 | Christina Vampire Machart
..
Tak to je dost vtipná fotka, tady můj Fanda alias Dáša vypadá jako hamburger...xD a ty zoubky, Dášenek je prostě nejroztomilejší, fakt docela dobrá fotka, on se totiž focení dost brání a když ho fotím z blízkosti (samozřejmě bez blesku) vždycky mě škrábne do krve AU AU ale je sladkej to musíte uznat.A fotka je taky vtipná, líbí?

koruna stromu

7. dubna 2010 v 14:00 | Christina Vampire Machart
Další docela povedená fotka "pohled do koruny stromu" takových fotek bych chtěla dělat víc... ale trochu s tajuplnější atmosférou...Jaký je váš názor?
sdf

pohled do sukulentu

4. dubna 2010 v 17:29 | Christina Vampire Machart
Ach ty mé sukulenty...mám je ráda x) mám tady fotku mého oblíbeného, uritě tako nafotím jak mě kvete kaktus, už brzy bude kvést :) tak to se těším
sukulent
Takový menší detail, snad se mi podaří další x)

Mrtvý krtek

2. dubna 2010 v 11:14 | Christina Vampire Machart
Tady mám jednu z takových těch nechutnějších fotek, šla jsem po cestě, do lesa nasbírat si nějaké ty houby a dobré borůvky na koláč a jak tak jdu, přes voči mě práskne krtek, mrtvej krtek a já jakožto člověk co ráda fotí, nechutné mrtvé "VĚCI" jsem ho vyfotila x) velmi mě fascinoval a tady je fotka, líbí se vám??xD
krtek

Romantický strom

2. dubna 2010 v 11:09 | Christina Vampire Machart
Zase další fotka, focená z hřbitova, působí to tak....tak romanticky a tak jsem to nazvala "romantický strom"tahle fotka se mi docela líbí, líbí se také vám?:)
kristizujte,komentujte,chvalte x))
strom

čičinka

12. března 2010 v 17:24 | Christina Vampire Machart
Tak tady máte roztomiloučkou kočičku v národním muzeu, já ci taky takovou domů, jakožto milovnice koček :)

jaro

3. března 2010 v 17:12 | Christina Vampire Machart
Tento obrázek jsem nazvala "jaro" tedy... spíše začátek jara :-).Všimněte si že jsem fotila (v lednu) zasněžený park že ani stéblo trávy nebylo vidět, to je dobré znamení :)

upír

11. února 2010 v 16:34 | Christina Vampire Machart
Můj kocour, velký upír se zakousl do mě a já to náhodou cvakla..polekal se však světla z blesku a utekl... od té doby jsem taky upír :)
musím říct že tohle je úžasná fotka.. co vy na to?:))

strom v šeru

2. února 2010 v 13:22 | Christina Vampire Machart
Nahání to trochu hrůzu (na mě) nemyslíte?

Zimní strom

17. ledna 2010 v 15:27 | Christina Vampire Machart
Zimní krajina je opravdu nádherná a zima je nejlepší období na focení, tak jsem vyfotila tento nádherný zasněžený strom.Doufám že se vám líbí

zima

13. ledna 2010 v 18:44 | Christina Vampire Machart
Tento obrázek má jméno "zima" to proto, že mrzlo a když jsem tuto fotografii fotila zábly mi hrozně ruce, mráz ruce pálil až je zcela znecitlivěl! BRR ještě teď když si na to vzpomenu se chvěji zimou :-)
 
 

Reklama