Detailem

Sirky

9. dubna 2010 v 17:42 | Christina Vampire Machart
Tak já s tim nepřestanu xD samí věci spojený s cigárama a kuřákama ale....sirky nemusej bejt jenom na cigára na cigárka sou zapalovače, ne?Tak třeba na svíčku ne?Mimochodem jak se vám líbí fotka??Nic moc no..dávám to sem pro zajímavost
Pěkné

cigareta

9. dubna 2010 v 17:36 | Christina Vampire Machart
Tady mám jeden úžasný detail cigarety, baví mě fotit je i když sama bych si NIKDY nezapálila a to doslova.Jak se vám líbí tahle..dá se říci "anti-reklama" na kuřáky a cigára a vůbec jaký je váš názor na kouření?:) Fotka se mi podle mého docela povedla!!:) nemyslíte?
cigareta

Kobylka

7. dubna 2010 v 14:11 | Christina Vampire Machart
Možná se to někoho dotkne, ale nenávidím tuhle havěť...lezlo mi to všude..dokonce se mi to dostalo i do boty, nestává se že bych "TO" fotila...tohle je ojedinělý případ xD ořízla jsem to a bylo to...Jak se vám kobylka líbí?Mě tedy ne!!!Ale fotka není špatná, kritizujte, piššte x)
BOJÍM SE

detail do květiny

7. dubna 2010 v 13:54 | Christina Vampire Machart
Tak tuto fotku jsem fotila na dovolené.. no...vlastně jsem původně fotila něco jiného ale nějak jsem zaostřila na kytku, včera jsem to ořízla a vyšla z toho docela pěkná fotka, nemyslíte??:-)
kyti

Zkaženost brambůrku

4. dubna 2010 v 9:39 | Christina Vampire Machart
Miluju brambůrky....ale teď to vypadá že jsem proti nim...vytvářím takovou jakousi anti-reklamu, doufám že se výrobci brambůrek nebudou zlobit :)) HEHE
ww

Zlatý déšť

2. dubna 2010 v 10:28 | Christina Vampire Machart
Krásný květ zlatého deště, pokud se podíváte pořádně dovnitř, uvdíte černou tečku- mrtvého mravence :) krása, přiroda umí dělat věci...
:)ú

Pampeliška

1. dubna 2010 v 10:17 | Christina Vampire Machart
Začíná jaro a kytičky rozkvétají, vyfotila jsem jednu úžasnou pampelišku x) je nádherná co?Ráda fotím detaily, snad se vám líbí x) Víte, hrozně ráda fotím detaily, detaily všeho možného, nemusím mco focení kytek, ale když vidím tu krásu kolem mě, ráda si vyfotím.
:)

kukuřice

26. února 2010 v 14:04 | Christina Vampire Machart
Detail kukuřice, zajímavé ne? jsem sama překvapená jak je to zvláštní... co vy na to?

Bez názvu

16. února 2010 v 19:13 | Christina Vampire Machart
Tak to jsem byla jednou v posilovně a fotila jsem všelijaké detaily strojů, závaží...atd. Tohleto je docela povedená fotka, akorát nevím z jakého stroje je a vlastně ani nevím co to je xDD každopádně se mi to docela-docela povedlo :) no nemyslíte?

10 kg

24. ledna 2010 v 8:54 | Christina Vampire Machart
Detail na oprýskaný nápis "10 kg" zajímavé, co myslíte?

Lesk...

9. ledna 2010 v 14:48 | Christina Vampire Machart
Docela dobrý detail, ne?:) tato fotka se jmenuje zkrátka "Lesk" a z názvu i obrázku poznáte že se jedná o lesk na rty v puse :)

parádnice

3. ledna 2010 v 14:42 | Christina Vampire Machart
Tento obrázek se jmenuje "parádnice" všude samé náramky a návleky, ano to je moje malá sbírka a protože se mi podařilo udělat takovouto uměleckou fotku šoupám to sem:) snad se vám tato fotka líbí:-)
 
 

Reklama