Jak vyhyne lidstvo?

1. července 2012 v 11:13 | christina machart |  Slova
Jeden muž zabil jiného muže v afektu v hádce, dalo by se tedy říct že jiný muž by mohl zabít jednoho muže, takže za to vlastně nikdo nemohl a byla to shoda okolností. Když spadne letadlo a pilot si pobrukuje a klimbá, je to taky nešťastná náhoda a shoda okolností? Kdyby tam byl kdokoliv jiný, také by to letadlo spadlo? Inu, k tématu byla jedna žena a ta velice nenáviděla jednoho muže, protože zabil jejího manžela- v hádce a v afektu. Chovala k němu obrovskou nenávist a dávala mu celou nešťastnou situaci za vinu. Chtěla mermomocí, jejího manžela pomstít, tak vzala kuchynňský nůž, kterým se nedal krájet ani banán a bodla ho do zad, když šel ke svému autu v garáži. Ovšemže byla ve vězení, ale chtěla přece jenom pomstít svého muže a zabít vraha, jenomže v tu chvíli se ona sama stávala chladnokrevným vrahem. Když ale tolik svého manžela milovala, nemohla být přece chladnokrevná. Jeden muž, který zabil jiného muže, manžela ženy, která zabila právě tohodle jednoho muže, měl syna. Syn se stal sirotkem v dětském domově, protože neměl maminku a ani jiné příbuzné, o kterých by se vědělo. Syn viděl v ženě vraha, který mu sebral jediného příbuzného, milovaného otce a chtěl jej pomstít. Když byla žena puštěna z vězení a syn byl už dost starý na to, aby se o sebe postaral, zabil ji když spala. Bydlela totiž v přízemí, bylo horko a měla otevřené okno. Ze syna byl rázem vrah, vrah ženy, která zabila jeho otce, protože milovala svého muže, který byl zabit otcem onoho syna, který zabil tuto ženu. A tak se všichni- kromě manžela té ženy, stali vrahové. Ale vždyť to byla hádka, ošklivá hádka, co by se stalo, kdyby jeden muž, nezabil toho druhého? Když našli ženu udušenou v posteli, všichni brečeli, aniž by si uvědomovali, že ona sama byla vražedkyně a že si smrt vlastně zasloužila. Pozůstalým došlo, že vraždil syn muže, který zabil manžela mrtvé ženy, která zabila muže, který zabil jejího manžela. Tak si na něj počkali, když šel z práce a zkopali ho do bezvědomí, bezvědomí, které trvá navždy. Cítili se hrdí, že pomstili svou krev.
Pak se najednou přihlásili jakýsi vzdálení příbuzní, kteří chtěli dědictví syna, který zabil ženu, protože zabila jeho otce, protože zabil jejího manžela. Jenomže bohužel, syn nic neměl a tak vzdálení příbuzní zase zmizeli. Příbuzní té ženy jednou šli pomalým krokem přes přechod. Nikde žádné auto, přecházejí přes červenou. Tu se vyřítila tramvaj a přibuzní- jelikož to byli již staří lidé a měli pěkné hole či berle, nestačili běžet a tramvaj je prostě přejela. Do toho se vmotala ještě žlutá škodovka, která narazila zezadu na tramvaj a zabila čtyři lidi. Dalo by se tedy říct, že za všechno mohli ti příbuzní, té ženy, která pomstila svého manžela, který byl zabit mužem, který měl syna a zabil onu ženu. Jenomže zezadu se přihnala ta škodovka. Byl to jakýsi člověk, který ukradl auto- bůhví kvůli čemu a nestačil brzdit, protože ani nechtěl, chtěl být co nejdál od místa, kde ukradl to poškrábané auto. Takže měl na svědomí vlastně vraždu, za kterou ale mohli příbuzní té ženy a z tramvajáka se vlastně taky stává vrah. Jenže ony šly přes červenou. A koho to zajímá? zabil je je a ten kdo zabíjí se jmenuje vrah. Muž v žluté škodovce je mrtvý, asi kvůli příbuzným té ženy, které zabili syna, který zabil tu ženu, která zabila otce toho syna, který zabil manžela té ženy v hádce a v afektu. Ale kdyby se tam ta tramvaj nepřiřítila, tak by se vlastně nic nestalo, kdyby přibuzní té ženy nešli přes červenou, taktéž by se nic nestalo, otázkou je, jestli by poškrabaná ukradená škodovka narazila do tramvaje tak či tak....
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Baka - chan Baka - chan | Web | 1. července 2012 v 12:47 | Reagovat

K zamyšlení.

2 michaela michaela | Web | 1. července 2012 v 15:55 | Reagovat

Mě to přijde takové zamotané, ale jinak souhlasím s prvním komentářem, opravdu je to k zamyšlení:)

3 Inkognito Inkognito | Web | 1. července 2012 v 16:39 | Reagovat

ach, poznat tě zní jako dobrý plán! Já jsem na SUPŠce, tedy uměleckoprůmyslové škole na žižkově a s velkou radostí tě zvu k nám, do školy plné pozérských umělců a vygumovaných feťáků a občas i fajn lidí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama