Moje brejle!!Na maděru!!NÉÉ

16. prosince 2010 v 18:19 | Christina Vampire Machart |  Onehdy...
Moje milovaný sekáčový brýle už vzali za svý, víte co jsem udělala? nevyhodila jsem je, jak se sluší a patří ani jsem je nedala svému imaginárnímu bratrovi, ani jsem je npoužila pro svůj úžasný neexistující vynález, ne já je prostě zalepila.Padaj mě z očí, lepenka je značně znatelná a brýle se kynklaj a přepadávaj, takže vypadám dost legračně, ale je mi to nějak  jedno, moje milovaný brýle jsou prostě moje milovaný brýle a těch se jentak nevzdám.Přemejšlela jsem že si koupím nějaký gumičky s růžovoučkejma květinkama a brýle jimi obvážu aby to nevypadalo tak "nápadně" stejně jsou úplně zničený.. Asi jim udělám z krabice hrobeček a napíšu na ně velikými písmeny "Brýle Reald zemřely 16.12.2010 přineseny ze špinavého sekáče a zachráněni před popelníci od Christiny Machartové, spěte v pokoji.Pak tu krabičku zahrabu někam hodně hluboko do země.Rozhodně žádnou věc která byla zakoupena v obchodě nezakopávejte někde v pustině, nebo v lese, tam by ji bylo tuze smutně, třeba by vás kvůli tomu strašila, protože by se sama bála a pořád by utíkala k vám, raději tu věc zakopejte někde u nákupního centra, nejlépe tam kde se věc narodila, nebo alespoň poblíž, říká se totiž že odcupitá do její porodnice a tam jí jakoby znovu vyrobí,  takže se znovuzrodí, lidi s timhle mám zkušenosti, to mě věřte, ano byla jsem to já co jsem pohřbívala svůj milovaný svetr a odmítala se ho vzdát, ano byla jsem to já co jsem přibyla na stěnu tričko které mi už bylo malé, ano byla jsem to já která jsem místo medvídka měla v posteli krásný penál, musela jsem ho mít totiž u sebe aby se mu nic nestalo.
Zajímavé je že nejvíc mi je líto věcí které jsem podědila nebo byly pekelně levné, ze sekáče..apod. Aspoň k těm mám já největší vztah.Ale no tak, život jde dál a věci se mění, mobily vyměnily telefony a počítač už skoro vystrkal televizi a co bude za pár let?To nikdo netuší..
já si ale všechny staré věci schovávám, protože si naivně myslím že až budu starší, zasměju se nad nimi a budu vzpomínat, brýle si tedy nechám a dočasně je budu nosit ať padaj nebo nepadaj, já se v nich sakra cejtim dobře!A pak budu donucena, protože lepenka dlouho nevydrží, koupit si nové, samozřejmě že to nebudou žádný brejle za třistovky.. to vůbec, zase pudu do mího oblíbenýho sekáče, tak doufám že tam něco seženu.. Stejně si myslím že budu pořád nosit svoje starý brejle, nemůžu je opustit, je to jako když mi umře přítel.. nebo je spíše před smrtí.. a teď proběhla operace, jenže vypadá tak hrozně, po té operaci že s ním už ani nemůžu chodit.. ale s pravým přítelem můžu chodit i když by vypadal jako zrůda a proto i svoje milovaný "hnusný" brejle budu nosit a budu jim věrná.
Toť vše... upřímnou soustrast
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lisa Lisa | Web | 16. prosince 2010 v 18:25 | Reagovat

Strašně prosím poraď mi! (klik na web)

2 Deadly Destiny Deadly Destiny | Web | 16. prosince 2010 v 19:29 | Reagovat

Páni, děkuju za takovou spostu názorů - komentářů... udělalo mi to radost:) že si někdo přečetl nějaké články:)
Jinak pro tohle mám pochopení... mám krabici věcí, který pro mě maj nějakej smysl, nový, rozbitý... to je fuk...

3 Anča Anča | Web | 17. prosince 2010 v 15:32 | Reagovat

jó tohle znám.nikdy se nedokážu rozloučti se starejma věcma, který už dosloužily. viz. můj mobil :D ale přibít si na zeď triko...mmm, to mě ještě nenapdalo. zajímavé, originální ;)
R.I.P. brejle !

4 Lawiane Lawiane | Web | 17. prosince 2010 v 17:32 | Reagovat

chudinky, udělej jim hrobík! Já přijdu na pohřeb.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama