STYLY aneb jak to vidím já

2. října 2010 v 20:07 | Christina Vampire Machart |  Kolotoč života
Jaký mám já názor na různé styly, neříkám že je znám a taky neříkám že mám pravdu, ale jen píšu názor a jestli to tak není tak mě nenádávejte do krávy!!:)

Barbie-
Pro mě, opakuju pro mě dost hloupej styl bez historie, nebo nějaký myšlenky, vlastně to není žádnej styl, holka se oblíkne do růžový,fotí se jak debil před zrcadlem polonahá a vyšpuluje držku, poslouchá jen "IN" mňúsic, PhÍše tAkhlE MUCQ :-*, kupuje si dívčí časáčky a s kámoškama se baví o tom jak se správně oblíknout a jak sbalit kluka.Tyhle holky jsou úplně vrchol trapnosti a ještě si o sobě myslí jak jsou cool.Tenhle styl vznikl od panenky Barbie, dokonalé blonďaté krásce a v dnešní době jsou barbie spíš mutanti, hlavně jak se fotí :D Podle mího jde o styl desetiletých a patnáctiletých holek, víc už většinou ne, viděli jste někdy čtyřicetiletou barbínu?
Šamponi (tak se říká oživeným kenům, neboli barbíňákům) jsou ale snad ještě horší, když se občas podívám na xteen a projíždím nějaké profily, abych se zasmála vždycky nemůžu z chlapců s brýlemi, vlasy nagelovanými nahoru, špulící pusu,či dopůl těla nebo tvářicí se jako idioti.Ta lepší varianta je když dopůl těla nejsou ale většinou mají trika, zvláštních barev a to tedy růžové nebo fialové, jenže oni jim to ty holky žerou!A z těch komentářů nemůžu ještě víc "kwááSňoučQuej♥♥ máš ajsko?MUCÍQ♥♥" Ten styl se mi prostě nelíbí, ale kdybych znala barbínu s kterou bych si perfektně rozumněla a to já neznám, tak bych ji samozřejmě neodsuzovala, páč podle vzhledu člověk nic nepozná, vzhled je jenom skořápka a důležité je co je uvnitř ne?:-)

Emo-
O tomhle jsem už mluvila, emo se používá jako nadávka a pověst tohodle stylu je hrozná, spousta lidí tenhle styl odsuzuje, protože lidem příde trapný nosit patku a bejt celej v černým a nebo se řezat, jenže tohle je úplnej nesmysl!!Někdo si vezme třeba rukavičku, nebo si obarví vlasy na černo a všichni na něj hned "ty ses dal na EMO co?" Rozhodně emo není o oblíkání!!Emo je komunita jakýchsi lidí, které spojuje hudba,zájmy a tak dále a vzhled je to vedlejší, ale koneckonců co by to bylo za styl bez nějakýho "oblíkání" jen chci říct že to není rozhodně o vzhledu.Emo je nezávislý styl a jeho počátky jsou úplně jiné než dnešní doba, ale co!
Zkrátka kdo je dnešní v době emo je šíleně OUT a trapnej, focení seshora s patkou přes oči je pro jedenáctiletý holky!!jejich problém a jejich trapas, ne?:D
Příde blbí řikat jsem šíleně EMO, říkavála jsem to, ale to je minulost...:)

Gothic-
Hudba mi nic neříká, když ji poslouchám nevreje se mi do paměti, nemám nic proti gothikům ale je to podle mího tak teochu nuda, ikdyž wednesday 13 jsou dobrý!!:D Goth nejsou žádný ubrečený
Lidi v tomto stylu se mi zdají nemálo zajímavý!Třináctiletý kozy píšou že sou ghot, že to je totiž od slova ghost, což je úplná blbost!!:D už podle oblečení si člověk může vyvodit že je to od gotiky.O tomhle stylu vlastně nic nevím, ale znám několik lidí a přídou mi vážně zajímavý!:) Hodně lidí si myslí že jsou to ubrečený holčičky v černým v depresích tak jako o Emo stylu, ale já můžu potvrdit že je to naprostá konina!:)

Hip-hop-
Co se týče módy, mě se šíleně líběj rovný kšilty, tuhle mě napadlo že bych si mohla koupit obyč. rovnej kšilt a poplackovala bych si ho,pošpendlíkovala, dala bych si do něj cvočky a podle mího by byl dost dobrej, možná to udělám :D hehe! Jinak ty kalhoty jsou jak kdyby si nasral a velký trika vypadaj totálně nevkusně, teď je každej dvanáctiletej blb hoper, ale podle mího je lepší když se dá na hip hop a vypadá jako kluk, než když je šamponek v růžovým a vypadá jako něco mezi holčičkou a chlapcem že?:D Podle mího šlo původně o taneční styl, ten tanec mi nic neříká je to takový poskakování prostě "HIP HOP" :D ale neberu to někomu komu se to líbí.Hudba se mi zdá dost otřesná, zvláště rap pro mě není žádná hudba, vždyť rapovat může teď každý je to jako když rychle drmolí nějakou básničku, nejsou v tom žádný emoce,  je to taková agresivní hudba mě nicneříkající.Hip-hop vládne světem, ale já doufám že brzo móda hiphopu pomine, jinak se z týhle doby zvencnu, nejlepší by byla demonstračka proti hip-hopu ne?:D

Punk-
Tenhle životní styl mě fascinuje, u punkáč je zase pověst že berou drogy a jsou to kdovíjaký chuligáni, tak to bylo, byli to chudý lidi který se proti něčemu vzbouřili a nemyslím si že je to úplně správný, ale rozhodně něco udělat museli!Vím že tenhle styl není o tom poslouchat jenom slavný sex pistols, nebo nosit cvočky a špendlíky, ikdyž to je součást toho stylu!Nebejt Rottena vlastně ani není PUNK..já o tomhle stylu ani moc nevím, ale líbí se mi, ta hudba mi něco řiká, je plná energie a člověka vždycky nadzvedne!! rozhodně punkeři jsou to lidi co maj svůj vlastní názor a jdou si za ňákým cílem, jsou originální a zkrátka osobnosti!

Scene-
Podle mího tak trochu styl bez historie, teď je každej scene, hlavně třináctiletý holky sou děsně scene, asi hledaj nějakej styl, chtěj někam patřit a protože zjistili na googlu že je scene děsně populární a že jsou "SCENE GIRLS" DOKONALÝ tak jsou scene "Rozdíl mezi emo je totiž takový ŽE, emo je starašně trapný a smutný, ale scene to je hrozně cool a crazy!!" tohle mě vždycky rozesměje!Co se týče vzhledu splácanina stylů, holky co maj natupírovaný barevný vlasy co se cítěj děsně cool!!a všichni jim pak na xteenu nebo na lidé lezou doprdele a píšou že jsou odvážné že by si nikdy takhle vlasy neobarvily ale že je to úžasný a dokonalý a já nevím co...
mě se ten styl zdá teda dost trapnej, ale myslím že jde jen o věc módy a že tenhle styl brzo odezní  a nebude tak děsně IN

A já?já nemám žádný styl, teda mám ten svůj a ten je podle mího nejlepší, každej je přece originál a nebude nikoho kopírovat!ne?:)

Máte stejný názor na styly jako já?:) napište svůj názor moc ráda si počtu
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 G a b. G a b. | Web | 2. října 2010 v 20:31 | Reagovat

já už sem někdě viděla čtyřicetiletou barbie xD bylo to jednou v novinách
ona si prostě nakoupila všechno růžový, čivavu obarvila na růžovo..a počkej.. bylo jí asi padesát !xD ..no prostě ujetý!

2 kamila kamila | Web | 2. října 2010 v 20:32 | Reagovat

Twl! Hopeři nejsou původně taneční styl jsou hudební taneční jsou beakkeři! Ti mají kalhoty hormoš ale hopeři dole a kšitl dopředu skajťáci zas do strany pana bože! Když o tom nic nevíš nepiš o tom. Jo demonstračka jo? Takže deš proti mne? A mýmu klukavi ju? Dobře už sem nikdy nic pěknýho nenapíšu! Jo je pravda rap je divnej ale když se rapuje pravda! Je to nádhera!

3 G a b. G a b. | Web | 2. října 2010 v 20:33 | Reagovat

jo a ještě si zapoměla na visual-kei - to je taky teď dost "IN" xD

4 kamila kamila | Web | 2. října 2010 v 20:34 | Reagovat

spíše protest proti EMO! XD lidi myslící jen na sebevraždu a modbidnosti hopeři jdou pěkně do života víš.....

5 TlusŤjoch TlusŤjoch | 2. října 2010 v 20:43 | Reagovat

Já vyznávám styl "na kocůra" ...

6 Čalamáda June Čalamáda June | Web | 2. října 2010 v 20:47 | Reagovat

[2]: - nešlo by to napsat normálně někomu, kdo se jen snažil napsat článek?
:D Ach jo.
Já třeba o tom taky nic nevim, protže je mi to úplně ukradený. Ale abych pravdu řekla...... spíš bych brala nějakého Barbieňáka než Hoppera. S Hopperem bych byla fakt nešťastná a žádala telefon na nejblížší nájemný vrahy.

Mám tři poznámky -
1.- Líbí se mi tvá upřímnost. Je ti jedno kdo to bude číst... ty prostě píšeš, tak jak to máš v hlavě.
2.- Jak už bylo zmíněno - nejdřív se podívej, potom piš... píšeš o tom, že o tom stylu moc nevíš. To je škoda. Stačilo se podívat na pět minut na wikinu a mohl to být pořádnej duchaplněj článek.
3. A co metal? :)
A co metal? :D

7 €ŁĐ@ €ŁĐ@ | Web | 2. října 2010 v 20:47 | Reagovat

Co máš proti hoperům, já jednoho znám a je úplně normální, jsou super a rap bejvá bětšinou pravdivej a je v něm pravda i emoce... se uklidni blbko

8 Zina Zina | Web | 2. října 2010 v 20:48 | Reagovat

No.. já styly jakože moc neřeším, protože mě to obchází jakýmsi obloukem. Jedinej styl, do kterýho jsem chtěla patřit byl grunge a ten se mi docela líbí dodnes, ale rozhodně už to není moje oblíbená věc.
Ale co se týče barbie a šampónů, to nemůžu ani vidět - humus. Vážně hnus. Nemůžu říct, jací ti lidi jsou, ale vypadaj hrozně. Hip Hop, další, kterým opovrhuju. Punk.. no, s mírou, Scene mi neříká vůbec nic, EMO... docela mě fascinujou, jsou zajímavý a svým způsobem se mi to i líbí. Ale ne pózeři, líbí se mi ti pravý. O gothiku toho vím popravdě taky dost málo, jen to, že to musí sežrat spoustu peněz, než se stanete opravdovým gothik maniakem. Nedávno jsme se o tom s kámoškou bavily a jen ty jejich boty prej vyjdou na dva tácy, tak si ještě připočtěme ty jejich senzační šaty.. každopádně jsem ještě nikoho takovýho nepotkala.
A pak se mi docela líbí styl Lolity. Původem z Japonska, ale letí to do Česka jako blesk, dokonce už byl v Praze otevřenej butik s věcma pro Lolitky. V jistém směru se mi to líbí, alespoň japonský holky vypadaj fakt roztomile, ale nesměly by na sobě mít moc růžový, nemám ji ráda.
Tak asi takhle ke stylům ^^

9 Faira Faira | Web | 2. října 2010 v 20:51 | Reagovat

Každý styl je podle mě spíše o názorech a hudbě než o módě - ta je vedlejší a slouží k tomu, aby je každej poznal. Něco jako: To co mám na sobě, mám i v hlavě a v učích.
O barbie se radši vyjadřovat nebudu, protože taky má každej v palici jen úvahy, co že si to zítra vezme na sebe.
Nejsympatičtější mi je punk a rastafari. - Jak jedni tak druzí si o okolí myslí své a nezajímaj se o ně. Prostě žijou ve svým světě a jestli jim někdo rozumí či nerozumí jim je ukradený.
Já mám svůj vlastní styl, filozofii ba dokonce i náboženství a za každý situace jsem sama sebou.

10 Faira Faira | Web | 2. října 2010 v 20:54 | Reagovat

[8]: Jéééé grunge! - Si můj člověk!
Ne že bych k nim doslova patřila, ale hodně mě mrzí, že je to věc již dosti na ústupu. Ti si o světě taky myslí své...

11 hm.. hm.. | 2. října 2010 v 21:11 | Reagovat

to je zvláštní.. všem stylům nadáváš, jen na punk a emo se dokážeš podívat z těch lepších stránek. Zkus stejně objektivně hodnotit i ty ostatní :)

12 Christina Christina | Web | 2. října 2010 v 21:37 | Reagovat

[11]: no máš trochu pravdu, ale co mám psát hzekýho o barbínách, každej to vidí jinak

13 Mary Mary | Web | 2. října 2010 v 21:37 | Reagovat

S těma rovnýma kšiltama, ať tě to ani nenapadne!! Proboha to je vážně nechutný xD Zničit punk i hip hop dohromady...  Z gothic hudby děláš nudnej nic, neslyšelas asi ty dobrý kapely no, ale tak na každého působí každá hudba jinak... V celku, mě už na ostatních nesejde- jaký mají styl. Začala jsem soudit až podle toho, když s tím člověkem promluvím. I když jistě, s pankáčema, metalistama a gothicama se bavím radči...máme si toho víc co říct nu. Stačí nebýt nepřátelský k stylům co se ti nelíbí a oni přestanou mít hloupé řeči na tebe, nemyslím tím přímo tebe nebo mě- spíš tak obecně x} Ale vcelku, jak už jsem ti psala na fb, líbí se mi že píšeš za SEBE! xú) Nenech se odradit lidma, kteří ti tady píšou nadávky a ze svého stylu si dělají skoro až božskou kulturu kterou bezvýhradně uznávají a uctívají bez možnsti kompromisu pro ostatní... Za čas zkus napsat to samé (metal bych přidala taky ráda ovšem xD) ale předtím si o všem zkus něco zjistit, seznámit se s nějakým šamponem, hoperem...atd. A pak napsat článek ;)

14 Christina Christina | Web | 2. října 2010 v 21:39 | Reagovat

[4]: Hele každej je jinej, na začátku jsem psala že je to pouze můj názor respektuju tvůj názor a ty respektuj můj, jaký by to bylo kdyby byl každej stejnej hm?:)A opravdu se nemusíš nasírat že jsem se dotkla tvýho hiphopu :D

15 Christina Christina | Web | 2. října 2010 v 21:40 | Reagovat

[13]: jenomže já všechny šampoony a hopery který znám jsou blbci!!

16 kamila kamila | Web | 2. října 2010 v 21:51 | Reagovat

No hele sampoony taky nějak nemám v lásce ale jejich věc neseru se do nich jako ty! No a co! 6e jsou to blbci pro ně si zase blbec ty! Prostože se do nic sereš!

17 kamila kamila | Web | 2. října 2010 v 21:52 | Reagovat

[13]: hele! Ty se do hoperů taky neser! vůbec co se máte do někoho srát!

18 Mary Mary | Web | 2. října 2010 v 23:16 | Reagovat

Je vidět tvá vyzrálost, už tu snad potřetí opakuješ stejná slova. Četla jsi začátek článku? Myslím, že tu nemáš co psát. Jako kdybys TY měla právo se "srát"(používám jen tvá slova...) do mě nebo Chris. I když se vším co píše nesouhlasím. Určitě je víc duchaplná než ty. Jestli se ti něco nelíbí, napiš si to na svůj blog.

19 Christina Christina | Web | 3. října 2010 v 9:33 | Reagovat

[17]: ty se tu hodláš hádat kvůli stylu?:-O :D

20 Christina Christina | Web | 3. října 2010 v 9:39 | Reagovat

[2]: neříkám že jsem proti tobě jako osobě, ale samotný styl se mi prostě nelíbí, chápeš? jako tobě se nelíbí třeba Emo!

21 Blé Blé | 3. října 2010 v 9:39 | Reagovat

ou..hehe. no zajímavý, mě tohleto zaškatulkování stylů přijde dost omezený, ale kdysi dávno jsem tohle taky dělala, už nedělám, ale to je jedno.
..Jsou to tvý názory, ale vsadím se ,že za pár let budou dost odlíšný. Už v jednom článku tady jsi psala o tom, žese člověk neustále vyvíjí tak že se měmí i názory :)
..No ještě bych chtěla podotknout k tomu punku.. rotten nevymyslel punk, prosimtě na tom mělo zásluhu tolik kapel!! v americe to byl iggy pop a the stooges, ramones a dead kennedys atd. v anglii pistole, clash, adicts, 999, sham 69, a samozřejmě patti,
..no ale v tom si uděláš jasno v následujících letech.
...určitě jo :D

22 kamila kamila | Web | 3. října 2010 v 9:41 | Reagovat

tak jo můžu si zaprvé opakovat co chci! A pochopte že někomu je třebas nepříjemný když si o jeho stylu píšou lidi co o tom vůůbec nic nevědí! Jo a proč by ste měli být více duchalplní to nechápu vůbec mne neznáš tak nesuď :-) e! trapy!

23 Christina Christina | Web | 3. října 2010 v 10:25 | Reagovat

[22]: pokud vím, ty jsi psala jak ti vadí že píšu o hiphopu, tebe nesoudím, neznám tě, na wikipedii jsem si o hiphopu četla, ten styl se mi prostě nelíbí, opakovala jsem že je to jenom můj názor!

24 Stella Constance Stella Constance | Web | 3. října 2010 v 10:28 | Reagovat

Bylo by fajn si o tom něco zjistit, když o tom něco píšeš, ty vlastně jen napíšeš o oblíkání a hudbě a pak dáš "o tomhle stylu toho vlastně moc nevím".. :D
No nic, jako tohle.. tohle je ohraný téma, na tohle bylo článků, nic se tím nezmění, nuda.
A souhlasím s Mary s tou čepicí si to jen zkus a jako.. to by jsi naprosto p*srala s prominutím :D Kloubit hip hop a punk.. Oh bóže, bóže.. xD

25 kamila kamila | Web | 3. října 2010 v 10:30 | Reagovat

Twl! taky pořád opakuješ že se ti ten styl nelíbí! No a co? Ale pochopíš tvoje názory někoho můžou rani!!!!!

26 Christina Christina | Web | 3. října 2010 v 10:36 | Reagovat

[24]: ale né to byla sranda..:D
Tak si dej do vyhledávače scene, je tam nějaká historie?o tom není nic k přečtení.... a jak bys to napsala ty?:-) dík za názor

[25]: tebe to ranilo?hmm.. já taky poslouchám kecy ostatních na můj styl a kdyby mě mělo něco furt ranit asi bych umřela :D

27 kamila kamila | Web | 3. října 2010 v 10:43 | Reagovat

Twl a tak budeš stejná jako oni ju? Ses teda fakt předvedla

28 Christina Christina | Web | 3. října 2010 v 10:44 | Reagovat

[27]: cože?já tě nijak nepomluvila kamilo :D

29 Anča Anča | E-mail | 3. října 2010 v 11:03 | Reagovat

ty vole tak když se ti ten styl nelíbí tak to radši ani nikomu nezděluj jo?? nemusí to vědět každej komuse tenhle styl líbí navíc ani nevíš jeho smysl

30 Anča Anča | Web | 3. října 2010 v 14:18 | Reagovat

wednesday 13 je punk, ale to neva :-D jinak....já na takovýhle dělení seru. ať si je každej jakej chce, když se nesere do mě :)

31 Christina Christina | Web | 3. října 2010 v 17:08 | Reagovat

[30]: aha... já myslela že gothic :D já vím no... i když styly nemaj žádný pravidla, lidi jsou jima svazovaný a pak se kamaráděj discanti jen s dicsantama a barbíny poslouchaj jenom pop a nedokážou si ´připustit že se jim líbí něco co není v jejich stylu,máš pravdu styly jsou vůbec strašně povrchní věc :-)

32 Jane Jane | Web | 3. října 2010 v 19:13 | Reagovat

Kritizuješ tu, jak mají všichni předsudky vůči tomu, jak někdo vypadá (punk, emo),ale sama máš předsudky vůči někomu, kdo vypadá jinak než ty (barbie, hiphop). Stejně je to všechno trapný.
Mimochodem, co je to "xteen"? To zní přesně jako něco, o co by se zajímaly ty "bárbíny" a "hopeři", které ty tady strašně odsuzuješ!

33 Jane Jane | Web | 3. října 2010 v 19:14 | Reagovat

[24]: Lepří hiphop a punk než třeba "sweet punk"...

34 Christina Christina | 3. října 2010 v 19:34 | Reagovat

[33]: jak řikam já je ale neodsuzuju jako lidi, ale ten životní styl se mi nelíbí, ale mám kámošku hoperku a ta je fakt v poho! co to je "sweet-punk?"

35 Vendy Vendy | Web | 3. října 2010 v 20:23 | Reagovat

[12]:Třeba že si hlídají vzhled. Že chodí oblíkaný čistě a hezky.. Že si udržují čisté vlasy a nehty, že se upravují a pečují o sebe... Nevím co víc. (To byl pokus najít něco pozitivního na bárbínách:-)), o tom, co mají v hlavě, už lze pochybovat. Ale, zase, jsou to mladý nebo malý holky, tak co... Jsou horší věci na světě než růžový tričko a nagelovaný vlasy s tunou mejkapu.

36 Christina Christina | 4. října 2010 v 14:22 | Reagovat

[35]: prosimtě, všichni co jsou ve stylu barbie jsou hloupý?to je trochu blbost, nemyslíš?ono se to takhle obecně říct nedá, spíš by se mělo mluvit o někom konkrétnějším

37 kamila kamila | Web | 4. října 2010 v 16:01 | Reagovat

Ach jo to je zase debata! Hele promiň ju? Sem nějak vybouchla poslední dobou sem dost nsraná nic proti EMU Punku a dalším nemám. Jinak fakt lepší je psát jen pozitiva :-)

38 Neela-hime Neela-hime | Web | 7. října 2010 v 17:04 | Reagovat

Uh, nevim, takhle to všechno škatulkovat... Asi budu opakovat to, co řekli ostatní. Na škatulkování kašlu a taky by bylo fajn si o tom nejdřív něco zjistit ^^ Znáš mě, takže určitě víš, jak mám ráda emo a podobné styly, ale přiznávám, že se mi líbí i hip hop. Nejde mi o oblečení, jde mi o ten styl tance, breakdance... Když to někdo opravdu umí, tak je to úžasný ^^ A grafitti, taky se mi líbí. Možná, že je to svým způsobem vandalismus, ale zároveň umění :D :)

39 Natalie Simonon Natalie Simonon | Web | 5. prosince 2010 v 16:29 | Reagovat

K nám do triedy chodí jeden shampoon a ked vidím tie jeho oblečky ide ma roztrhnút od smiechu,je mi divné ked vidím chalana,ktorý sa o seba tak príšerne stará.
Potom sú to ímou a tých zrovna neodsudzujem.Nosím síce placky anti-emo a tvárim sa že ich nemám rada,ale skor ide o to že máloktorý z dnešných ímou naozaj vie o čo ide.Rozhodne ten štýl schvalujem nápadom a kedže ich historia je spatá z indie muzikou,ktorú žerem,tak ímou ludia sú proste normálni.
Osobne nevidím žiaden význam scene štýlu a gothica sa mi pozdáva.Sama som skrz-naskrz punk. a čo sa týka hip-hoppu,ten už tiež dávno stratil význam

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama