Deskový hry

14. října 2010 v 18:33 | Christina Vampire Machart |  Onehdy...
Naše třída si vymyslela že půjdeme na nějaký deskový hry, pomyslila jsem si že to bude zábava a aspoň se nebudeme moc učit, navíc byla hned první hodinu fyzika a zrovn píšem test takhle bude test až příští tejden.Ráno byl děsná kosa a všichni se klepali, přišli do šatny, ale tam je hned začali vyhánět že prej se zachvíli de, čekali sme tam a klepali se zimou zatím co učitel byl krásně v teploučku v šatně.Jeli jsme tramvají, cestu si ani moc nepamatuju, vlastně vůbec, nějak sme prostě na ty deskový hry přijeli, bylo to u Petřína.. Bylo to spousta místností, v každý byla jiná teplota, v první místnosti sem se klepala zimou, protože byly otevřený dveře v druhý bylo zase vedro.Jedinou hru co jsem tam znala byla Scrable tak jsem ji zčala hrát, byli sme čtyři ale kámoška odmítala hrát po čtveřici, ve dvojici sem hrát nechtěla to je vždycky nuda tak jsem vodešla, lítala jsem vod jedný hře k druhý, sedla si a zase odešla znuděně si povídala a koukala kde co lítá.Nakonec nás učitel zastavil že prej něco hrát musíme, tak jsme si sedli k nejbližší hře..
byli sme dvě a jedna se k nám ještě připojila, přišel k nám takovej chlápek z bradkou a začal nám to vysvětlovat, čuměli jsme na něj jak vyvoraný myši tak to chudák zopakoval ještě jednou.. no ne že bych to nějak pochopila ale začala jsem hrát..ty pravidla byla nějak takhle:
Byly tři balíčky karet od různejch barev, každej si jednu vybral a z toho balíčku odpočítal deset, těch deset dal na hromádku, z toho balíčku se ještě odpočítaly tři karty a ty se obrátily tak aby byly vidět, zbytek balíčku jsme nechali ležet.Na těch kartách byli různý barvy čísla od jedný do deseti.Z toho balíčku se odpočítaly tři karty a ta třetí karta co byla na vršku se použila, ale pouze když to byla jednička, když ne, další tři karty, někdo mezítím dal jedničku a ty musíš rychle přiložit dvojku, ale stejné barvy.Když máš třeba jedničku v těch třech kartách co tam jsou na vršku, řilož ji a z toho balíčku kde je těch deset karet přilož jednu aby to byli zase tři, když tam zase něco máš co můžeš přiložit, zase vezmeš jednu kartu z těch tří a dáš ji tam a přiložíš z těch deseti, jeden hráč potom už nemá nic z těch deseti a končí se hra,ostatní si spočítají kolik jich mají z toho balíčku kde je těch deset karet a když má třeba někdo jenom dvě znásobí to dvěma tak má mínus čtyři,  potom se z těch přiložených karet vyberou podle barvy pro každého, aby se poznalo kolik jich kdo přiložil, každý hráč si je spočítá  odečte od těch karet co byly v tom balíčku od těch deseti a vyhrává ten kdo má nejvíc bodů... já nikdy nevyhrála, ta hra se nedá moc vysvětlit ale byl jediná co byla dost dobrá... pak jsem odešla a hrála scrable když jsem zjistila že to scrable co hraju je turné, nikdo se mnou nechtěl hrát, protože se nechtěl zúčastit tak jsem hrála s jednim klukem, jenže ten to naschvál kazil, tak ho vystřídala jedna holka a já vyhrála... no pak jsem hrála z nějakou holkou jakože v druhým kole, teď vedle nás seděla nějaká její spolužačka která mluvila úplně divně a špulila furt pusu, jsem na ní čuměla co jako dělá, takovej pisklavej hlas....HRŮZA... tak si řikam jk hraju s tou holkou mám to vyhraný a žejo u scrable se odečítaj písmenka co zbyla no a já měla úplně debilní písmena jako Ú a G a takový krávoviny a měla jsem odečíst dvacet bodů a ta holka jenom osm takže to vyhrála... koukám na to.. sem měla lepší slova, delší slova vyhrála jsem to a najednou si všechno přisvojí k sobě ...NASRAT :D Zajímavý je že jsem si myslela kdo ví co se nenaučim a vlastně jsem se žádnou hru ani pořádně nenaučila... celou dobu na nás dohlíželi abysme hráli a když sme nehráli tak nám řikali že dostanem poznámku....takže HRÁT,HRÁT,HRÁT...
pak jsme se šli naobědvat do Plamínkový páč nemáme jídelnu, já mám kousek domov ale voni nás nemohli pustit, šli sme ke škole a zase zpátky na pankrác... to mě taky úplně nasralo..
Nevim kdo deskový hry vymyslel ale po dnešku jich mám vážně dost a mozek už mám přeplněnej logikou a že ji tam bylo!!:D tak že bych zejtra nešla do školy?:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 teepek teepek | Web | 14. října 2010 v 19:32 | Reagovat

Hrát Hrát
Hrát :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama