život kočičí holky

17. září 2010 v 18:57 | Christina Vampire Machart |  Slova
Už od školky jsem měla problémy, narodila jsem se s dvěma vystouplejma boulema na hlavě, ty boule rostly a nakonec to byly kočičí uši.Měla jsem s tim dost problémy, doktoři řekli že jsem postižená a já to prostě špatně nesla, psycholožka mi řekla že si z toho nemám nic dělat že prej mam bejt ráda že jsem se vůbec narodila zdravá a že jsem normální chytré děvče.Jenomže kdybych byla mentálně postižená nebo jak se to řiká aspoň bych to nevěděla a žila bych prostě ve svým světě a bylo by mě jedno že na mě všichni čuměj.Nechala jsem si narůst dlouhý vlasy a pod ně jsem schovala uši.Učitelé se na mě vždycky divně dívali a řvali na mě že nejsem na žádným karnevale a já jen krčela rameny a snažila jsem se jim marně vysvětlit že to tak mám od narození, až nakonec musela přijít máma která jim všechno dopodrobna vysvětlila, ale stejně se na mě některý divně dívali a dávali mi  horší známky než jsem měla mít, zvykla jsem si, byla jsem ta "DIVNÁ" holka co má kočičí uši... Bála jsem se dokonce vyjít na chodbu, když jsem šla třeba jenom na hajzl hned se kolem mě shlukli lidi a začali se mě ptát jestli nějakej karneval a smáli se.. dokonce když jsem šla po ulici lidi na mě pokřikovali a čuměli...jako kdybych byla někdo z jiný dimenze.Moc kámošů jsem neměla, ve škole jsem jenom seděla v lavici a kreslila si.. kreslila jsem všechno, svět kolem mě,krajiny i osoby snažila jsem se zapomenout... začít nově.. jako normální holka.. Když jsem doma přemýšlela jsem o té své "vadě"... proč vlastně všichni řikají že je to "vada"?Vždyť je to docela hezké, takových lidí jako já moc po světě neběhá, není to přece výhoda?ironicky jsem se na sebe podívala  do zrcadla a dokonce jsem se sama sobě líbila..Došla jsem k názoru že se ostříhám, mám důvod se stydět za něco jedinečného?něco co mě dělá zajímavou?Vzala jsem svý tupý růžový nůžky a pomalu jsem začala stříhat do svých hustých rudých vlasů, stříhala jsem a nezastavovala jsem se, bylo mi jedno že jsem už na ježka, střihala jsem víc a víc až mi vlasy úplně stály nahoru, krásně mi byly vidět špičaté černé uši..


Všichni se divili co jsem si to udělala z vlasama a nechápavě kroutili hlavou, teď se na mě díval opravdu každý a já začala litovat toho co jsem udělala..

  Tuhle mě jeden kluk podrazil nohu, všichni vypukli smíchy, bylo to na mě moc, utíkala jsem na dívčí vybrečet se, asi si nikdy nenajdu partnera asi nikdy nebudu normální holka co nakupuje s kámoškama v přeplněných obchodech plných lidí, nikdy nebudu jako ostatní!!brečela jsem a brečela a pak mi bylo dobře.. došla jsem  k názoru že budu normální, vytáhla jsem si z penáu svý nůžky, pomalu jsem začala střihat, nastříhla jsem jedno ucho a vyjekla jsem, krev mi tekla po tváři, která se smísila se slzami, ještě jednou jsem stříhla a ucho letělo dolů do záchoda, prkýnko bylo pocintané krví, celej hajl byl vod krve, věděla jsem že to zjistí,  bylo mi to jedno, to samé jsem udělala i s druhým uchem, kolem mě byly louže krve a já se smála že už budu konečně normální holka, vybrala jsem si, zařadila jsem se do společnosti, ale stejně... nebyla jsem to prostě já
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Atyiya Atyiya | Web | 17. září 2010 v 19:13 | Reagovat

Chudák holka, být originál a tak moc se snažit zapadnout...

2 Blé Blé | Web | 17. září 2010 v 19:33 | Reagovat

kočka už asi nezamňouká.
mňau.
..zajímavá a dost drastická povídka ;)
..btw.: těším se na fotky záchodůůů :D

3 Devora Schwall Devora Schwall | E-mail | Web | 23. září 2010 v 15:00 | Reagovat

Ahoj, musím se pochlubit vyhrála jsem tady iPHone 4 http://bit.ly/9ru9HV :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama