Září 2010

SMRT Paní Dalendové

29. září 2010 v 21:38 | Christina Vampire Machart |  Slova
Dalendová plakala, slzy ji stékaly na červené tváře, vše se ji hroutilo, ne že ji před půlrokem ani ne, zemřel milovaný synáček, neže přišla o práci a o manžela, ale v podstatě přišla o sebe samou o naději v život, o něco co jí dává sílu žít a radovat se.
"Paní tady je ten čaj" řekl vysoký muž s brýlemi, měl povytáhlé obočí a usmíval se, Dalendová mu čaj doslova vytrhla z ruky a přisedla si k nějaké ženě, už od začátku ji byla divná, měla rudé rty a vlasy někam do půl zad, z nějakého důvodu neměla jedno oko a vypadala opravdu ďábelsky, na rukou měla značné škábance a nafialovělé modřiny.Pila jakousi tekutinu z hrníčku s pomněnkami,Dalendová si byla jista že to čaj není, nevonělo to tak, popravdě řečeno to doslova páchlo, Dalendová si chtěla odsednout, ale bylo ji to blbé a proto se nervózně pohupovala ze strany na stranu a pocukávala nohou. Četla si noviny a přitom popíjela svůj čaj a vychutnávala si ho na jazyku, hrdlo jizničehonic začala hrozně pálit, neutišitelná bolest, jako oheň, utíkala na záchod, začala nepříjemě sípavě kašlat, podivná tekutina se rozprostírala po umyvadle veřejného záchůdku, napila se vody a šla si sednout, věděla že si čaj musela zaměnit, když se podívala na židli vedle ní žena tam už nebyla, chvíli dumala nad tím co vyvolalo ten její příšerný kašel, ale nechala to být, vysoký muž odnesl hrníček a Dalendová vkročila do ulic města.
Studený vítr vál do jejich plavých vlasů.Měla dlouhé rovné kroky a šla rychlým tempem, krok se stále zpomaloval až se úplně zastavil, nohy se ji zamotaly do sebe a ona dopadla na zem, vítr jí foukal do promrzlých tváří, nebyla však schopna zvednout se. Viděla oči, oči které se na ní dívají, běžela, bosky a nahá běžela a ty oči ji sledovaly, honily a ona utíkala ve strachu a beznaději.Dítě v hrůzostrašné masce, připomínající zlého démona utíká před silnici, sloni, všude jsou sloni, šlapají na něho jakobyho neviděli, nezajímá je že ho zabili, že mu pomalu drtí kosti, jdou svou cestou a neohlíží se... Smích, všude ten pronikavý smích, radost, všude je legrace a nikdo nekouká na malé rozdrcené dítě.Krev chlemtají v pohárcích a smějou se, dělají všelijaké skopičiny a nic neberou vážně, nemyslí na to že na silnici leží rozdupané dítě!Dalendová konečně vstala, všichni na ní zírají a smějí se, jen ona jediná ne, všichni mají vesele pomalované obličeje a vypadají jako klauni, jen ona, má normální obličej, jen ona má v očích slzy, poznala je višchni jsou lháři, všichni ji zabili milovaného syna, všichni ji připravili o práci, smluvili se na ni, přemýšlí a dívá se na jejich pobavené obličeje.Začne poblázněně křičet a utíkat "Žila jsem v zaslepení, ale teď už vím co je to život!!" . "Pojď.." volá trpaslík v modrém, nechá se zmanipulovat, "AU" zaječí, kolem ní je louže její vlastní krve, vykousl ji maso z ruky, v breku malého trpaslíka popadne a mrští s ním o zem, trpaslík je mrtvý, Dalendová sedí a s ohromením sleduje co udělala... Řetězy ji spoutají ruce "POMOC" křičí, chce utéct ale nemůže, neskutečná bezmoc.... drží ji dva klaunové a smějí se, jejích smích je tak pronikavý, cítí ho až hluboko v její hlavě, už ani nemá čeho se bát, už jí nemůže nic překvapit, natolik je zničená.Tu se v ní objeví prapodivná síla, síla umřít, pro koho by měla na světě žit, co tu dělat, vytvoří nesmírný tlak proti poutům, proti všem, utíká, pomalu vše začíná být normální, pomalu rozostřuje.....vidí spoustu vylekaných lidí....a mrtvé dítě.....

Paní Dalendová se zabila 5.11.2002,
údajně skočila pod projíždějící auto,
muž za volantem (číšník z kavárny Posezení)
se momentálně soudí.Dalendová zabila malé
dítě okolo čtyř let, matka dítěte zmiňovala
Dalendovou jako bestii bez srdce a krutou krávu
co si zaslouží do pekla.Dalendová sama měla šestiletého
syna který přecházel silnici a přejelo ho auto, rok na to
se rozešla ze svým manželem a přišla o práci, psychologové
říkají že trpěla zřejmě paranoiou, zřejmé je že jak se chovala
na ulici bylo nenormální a vyvolalo to opravdu skandál.
Psychologové se domnívají že toto také mohou způsobit
různé omamné látky, ale tato varianta se vzhledem k stavu Dalendové
vylučuje.

Báseň-Paranoia a deprese, strach ze sebe samí, to je jenom slůvko slabý!

28. září 2010 v 11:01 | Christina Vampire Machart |  Reanimace veršem
K těmto veršům mě inspirovala Mary která napsala nádhernou báseň!!stojí zato si to přečíst :)
a teď už moje verše:

ironický smích  se rozezní místností?
v hrudi bije srdce mí!
Nůž pohladím jazykem,
musím se probudit, vždyť je to sen!
Jen sen a až se probudím bude den!
a ptáčci budou zpívat nad mou postelí
a všechno bude krásný, naivně veselí.
Je to tak snadné, do srdce vrazit si nůž, tak proč to neudělám už?
na co čekám?že přijde mě někdo zachránit? můj život je tenký jako nit!
Pomoc a zase smích, utápím se,
utápím se v slzách svých.
chci zase smát, na veselou si hrát,
co schovávám za maskou svou? bojím se sama sebe? a proto se směju?abych zakryla svou bázeň! už jsem jak blázen!BLÁZEN! výsměch, všude ten hlas, pronásleduje mě? Nech mě, di doprdele!
Prázdno, je mi všechno jedno,
sedím a třesu se, bílá jako stěna
všechno bude v pořádku, všechno bude v pořádku,všechno bude v pořádku, všechno bude v pořádku, neboj malá

ANTI-TALENTMANIA

28. září 2010 v 9:47 | Christina Vampire Machart |  Kolotoč života
"přiďte do soutěže ať už máte jakýkoli talent, je to jedno!" to přece lidi naláká na to aby přišli, když přídou nic za to nedaj.Porotci sou divný a vyberou do TVÉ kde koho, ikdyby se měl já nevim jak ztrapnit... a když je jeho výkon vážně katastrofální, všichni se mu budou za zády smát.. celá ČR, ale postoupí dál, trochu divnej systém ne?Osobně jsem raději por Československo hledá talent, ikdyž mi příde hloupé že jsou na dvou programech ve stejnou dobu dvě prakticky stejný soutěže!Ale stejně si myslím že lidi nevěděj coby v tý televizi měli dávat a tak cpou do televiz všelijaký realityshow,soutěže nebo podobný krávoviny aby se na obrazovky přilepili diváci.A vono jim to docela vychází, diváci se přilepěj k televizi a řeknnou si jako že další díl už nebudou sledovat, ale protože jsou lidi vod televize chytrý daj tam ukázku co bude v příštím díle a divák si hned řekne "na další díl se musim dívat"!! a takto si televize získává stále víc diváků, o soutěžících v talentmanii se šířej drby, až se to dostane k tomu co talentmanii nesleduje a on si řekne AHA, tak to se musím na příští díl podívat, všichni kámoši to sledujou a povídaj si o tom a já nikdy nevím o čem je řeč.Porota je nesympatická, posmívá se lidem, což jim určitě znechutí celej večer, ale já tu porotu chápu, sami ty lidi sou blbý že se tam přihlásili a jejich problém že tam teď jsou a sleduje je půlka ČR a voni nic neuměj, já bych se jim taky smála!Občas mě udivujou kecy lidí co na to koukaj "já se nudím, nevím na co se koukat, tak koukám na talentmanii" trochu blbí ne?televize mě neláká, ale na počítači teda silně závislá jsem..
Talentmania, co to je?
babka smutně běduje
proč ty lidi nejdou dělat něco pořádnýho?
kde jsou ty časy světa mího?
taková pěkná děvčata a tak ztrapňují
to už ať radši v kravíně dojí!

FOTKY-Lawiane and me in Prague

27. září 2010 v 19:04 | Christina Vampire Machart |  Reportážemi
Dneska jsem byla na malém výletě s Lawiane, takže jsme se sešli, měla hrozně velký glády a k tomu je ještě vysoká a já zas prcek, takže jsem vedle ní vypadala komicky a ona vedle mě taky!
No a jeli sme na oblíbené Václavské Náměstíííčko :D
..
Obě dvě milujeme všelijaký uličky, takže jsme jimi všude možne prolejzali!počasí nám přálo, nepršelo ale zároveň bylo šíleně pěkně, takové hezké podzimní počásko, pro mě jak dělaný!!
Jaro a Podzim to jsou moje období ! No šli sme na Karlův most, všude bylo spousta japonců, číňanů,rusů,američanů,čechů a podobný verbeže co nemá do ČR patřit (tím myslím i ty Čechy) a pak tam byli takový černochocikáni, začali něco pokřikovat, dost divnej jazyk, ani čeština ani angličtina ani slovenština ani ruština ani francouzština.. prostě divnej huhlavej zkomolenej jazyk připomínaje češtinu a tím jazykem prej jak se jmenuješ... teda ne na mě, naštěstí, přidali sme do kroku!Naštěstí vodpadli :D
..
Fotili sme všude za každý situace a to vážně každou hovadinu, teda především já, ale Lawiane se držela taky v závěsu :D
..
..
A když jsme zas prolejzali nějakou tou uličkou seděl tam holub a ani se nehnul, vypadal jako socha, chopila jsem se role fotografa a několikrát cvakla a holub klidně seděl dál čuměl do blba!To mi vyhovuje, takových holubů by mohlo být víc, ale vlastně ani ne, protože pak už by to nebyla dobrá fotka, protože by si holuba mohl vyfotit každý, tím pádem to ztrácí to kouzlo!:D
,..
Ach ano ty úžasné zámky, další fota na nic!:D
-.
..
Miluju "foto fota"
..
Ano, osudná zeď, tady se fotilo úplně všechno, lidi koukali, páč jsem měla foťák na koši, zapnutej na samospoušť, nádherná zeď!! Já řikam "aby mi ten foťák nikdo neukrad" a Law "tak já si ho sem dám taky, kdyžtak budem dvě bez foťáku :D"
..
..
John Lennon, Law prohlásila "vypadá jak Harry Potter":D
--
..
..
Ručička OPEN!:D:D
..
Další ručička, tentokrát ne OPEN :D
No našli sme jednu krásnou zahradu, nikde nebyly cedulky že se nesmí na trávník a hlavně tam nebyli lidi, bylo to tak klidný krásný a harmonický místo, úplná nostalgie..:)
...
..
..
A toto byli tací nádherný pavi, co se nenechali fotit, kdysi se mi zdáli tak pyšní a majestátní, ale když jsem je dneska poznala chovali se tak trochu jako slípky, nicméně byli strašně srandovní!:)
..
A toto je doupátko :D
Já jsem zesrandy řekla "toto je narkomanské doupě" a vono to fakt něco podobnýho bylo, sme si nejdřív myslyeli že se tam staví nebo tak, ale vono ne :D a v tý dece někdo byl, tak jsem to nenápadně fotila, stejně mě onen spící bezdomovec či jiná nebezpečná existence nevnímal :D
-..
A byli tam meďoušci :D
..
..
-..
..
Tohle je fakt super portrét, musím se teda jako pochválit..:D
,,
..
Nějakej chlápek jakože cizinec na mě něco v tom smyslu že mám dobrej účes :D
Na palackýho sme vystoupili, v tramvaji jela ženská co na nás furt upřeně čuměla,
měla dítě a chvíli to vypadalo že si vod nás vodsedne, úplně si nás měřila.. Kráva jedna...:D
sme byli u vltavy a tam prapodivná věc, připomínající labuť, fakt ftipný :D
,.
Bylo to fakt nej, doufám že se zase sejdeme :)

Stylizovaná GÉÉL

27. září 2010 v 7:41 | Christina Vampire Machart |  Rukodělně
Na žlutým pozadí, červený vlasy,
odkud tahle dívčina přišla asi?
ruměné tváře, rudé rty,
co to je za dívku povězte mi?

Jak se vám stylizovaný obrázek, třeba do komiksu líbí?

,..

Obrázek-Hadí žena

26. září 2010 v 17:36 | Christina Vampire Machart |  Rukodělně
Had syčí, ssss a prase kvičí kvíííík
ňík ňík ňík... a to bude zabíjačka
to fakt není žádná sračka!

Mě se osobně tenhle obrázek nelíbí, ale ta hadí žena je taková zákeřná
a to se mi zase lííbí :D není to žádnej orbázek podle mejch představ, nic
krásnýho, ale za pokus to stálo a doufám že mě napíšete kritiku, nebo
názor na tento nelíbivý obrázek ;)
....

Foto-Voda ze záchoda

26. září 2010 v 11:43 | Christina Vampire Machart |  Pokusem

Návod jak ušetřit:

Poslouchejte, jasně že je voda drahá, z kohoutku teče koruna po koruně
a když si jí zakoupíte v domění že je z hor, zdravá a hodláte za ní utratit
"na vodu" docela velkou sumu, dokavaď nezjistíte v úleku že voda je pouze
z kohoutku daná do krásné pet lahve s nápisem že je zdravá a kdovíjaké klamy, proto radím,
abyste pili chtě nechtě vodu ze záchodu, ušetříte a budete mít potřebné protilátky
na přežití v divočině či pustém lese, snad kdybyste se ztratili, pokud jste nekultivovaní
a ani se nenamáháte záchodu používati, vlastní moči pijte, zdravá je a zahřeje!!

..
Zde umělecké foto, záchodové, pihled do mísy a jemné kapičky padajíc..
okomentujte, či zkritizujte fotku a hlavně použivejte můj úžasný návod!

Fotky-vyšehradská paní

25. září 2010 v 14:55 | Christina Vampire Machart |  Každý mě fotí
..
...
Hřbitovní zeď, omítka praská,
sedím tu, tvář jako maska,
co za ni skrývám?
a proč tu sedím?
to asi já vám nikdy nevypovím..
..

Depresivní texty, s nedepresivním podtextem

25. září 2010 v 11:49 | Christina Vampire Machart |  Kolotoč života
Na facebooku jsem vymejšlela k fotkám nějakej text a vono z toho vyšlo něco kloudnýho, nejsem rozčílená, nejsem ani smutná, ale někdy mám takové pocity.. to snad každý.. vypadá to jako kdybych byla věčně v depresích, věčně smutná, jediná moje básnička není veselá, protože psát o něčem veselém není zajímavé... ve skutečnosti jsem opravdu veselá...

U kytek, zřejmě sukulentů, fotíc se osoba, myslíc si kdovíjak je krásná, zrcadlo jí daly k posteli a ona koukajíc na sebe s otevřenými ústy, protože takto si sebe nepředstavovala, chce být krásná a myslí si to, ale zrcadlo ji lže, lže ji do očí, rozbila ho, pláč, střípky dopadají na parkety jejího krásného pokoje... nikdy...nikdy se už nechce vidět?je pořád zaslepená?pořád si myslí jak je krásná?zavřená nepromluví jen se dívá do bílé zdi, třesouc se... v noční košili bosky, slzička jí stéká po bílém obličeji, její mysl je prázdná, proč?

U kytek, zřejmě sukulentů, fotíc se osoba, myslíc si kdovíjak je krásná, zrcadlo jí daly k posteli a ona koukajíc na sebe s otevřenými ústy, protože takto si sebe nepředstavovala, chce být krásná a myslí si to, ale zrcadlo ji lže, lže ji do očí, rozbila ho, pláč, střípky dopadají na parkety jejího krásného pokoje... nikdy...nikdy se už nechce vidět?je pořád zaslepená?pořád si myslí jak je krásná?zavřená nepromluví jen se dívá do bílé zdi, třesouc se... v noční košili bosky, slzička jí stéká po bílém obličeji, její mysl je prázdná, proč?

letím, letím a dívám se na sebe samou,
na své chyby, na mou zranitelnou duši,
na to jak ve vzteku trhám papíry,rozbíjím taliře
křičím v breku, afektovaná běhajíc po pokoji...
dokonalost?neexistuje, nikdy nebude existovat...

Bát se sama sebe?
bát se svýho já?
bojím svých reakcí,
svých chyb, ale bojuju,
bojuju a budu bojovat!

Vampírské fotky holčičky co si hraje na to co není

25. září 2010 v 11:22 Pokusem
..
Svět je jako nějaká karetní hra, nikdy nevíš co ti padne za kartu, nikdy nevíš jestli vyhraješ, někdy dokonce prohráváš a myslíš že už to vzdáš, ale nakonec stejně vyhraješ... někdy se ti daří a najednou soupeřovi padne dobrá karta a tvůj život je zpečetěn... život je jako karetní hra a karetní hra je jako boj... boj o život.. každá prohra tě něco naučí, za každou prohru můžeš být rád, protože jednou vyhraješ...!
...
A až budeš na konci té karetní hry usměj se na soupeře řekni že už nechceš hrát a že mu přenecháváš výhru a konečně pokojně odejdi....
..
..
..
...
..

Bezdomovecké přání

24. září 2010 v 19:22 | Christina Vampire Machart |  Kolotoč života
V nóbl butiku nakupovat
a rtěnkami se malovat
mít krásnýho kluka
nemít žádný muka..
kámošky s kterejma si tajemství řikat budu
nesmím zažít žádnou nudu,
bejt krásná dokonalá holka..
Ani nechci bejt....
Popelnice prolejzat, s pet lahví si věci šít,
místo rtěnky svou vlastní krev mít
kluka bezdomovce hnusnýho
kámoše nemám žádnýho
a nudu zažiju každej den
a mít v srdci jen svůj blbej sen....V nóbl butiku nakupovat.....

Fotky-ruličky z papíru a všelijaký hovadiny radši se ani nedívejte :D

24. září 2010 v 16:59 | Christina Vampire Machart |  Detailem
..
Ruličky se rulí v rulivém davu bez rolí!
Ruličky se dorulili tím pádem už nejsou ruličky, protože se nerulí, tím pádem jsou neruličky a neruličkují se!Jasný?
..
..
.
..

Fotka-Profil

24. září 2010 v 16:38 | Christina Vampire Machart |  Lidmi okolo nás
Upozornění pro návštěvníky facebooku:Na profilu  musíte mít vždycky profilovou fotku z profilu!!
..
líbí se vám fotografie, kromě toho sluníčka (fuj:D)

barbie Babička

22. září 2010 v 15:24 | Christina Vampire Machart |  Kolotoč života
Jedu se projít na vyšehrad, myslela jsem že si udělám pěkný slunečný den na vyšehradě, nastoupím do plnýho metra, jediný volný místo a tak si řikam "proč bych si tam nesedla?" a páč mě bolely nohy tak jsem si sedla.Byla jsem v hlubokém zápalu myšlenek když tu zahlaholila ženská vedle mě něco na ten způsob že mám hrozný voblečení, otočim se a páč jsem ji nerozuměla tak jakože neslyšim, dlouho nic, pomalu jsem si voddychla dyž tu bába zas něco hučí tak se na ni vobrátim a poslouchám "Seš moc hezká holka ale to co máš na sobě nemáš v sobě, tohle písloví je bohužel pravda, důležitý je jaká seš uvnitř.." BLAH BLAH... málem jsem dostala záchvat smíchu, měla noblesní dlouhé naušnice a krátké bonďaté vlasy a nechutně se na mě usmívala jakobych byla malý děcko.Takový kecy ať si nechá pro svoji vnučku!vobčas se mi zdá že jsou lidi nějaký drzí... chm a tak jsem myslela že je všemu konec že jako už přestane páč už jsem byla skoro na vyšehradě, ale vona mlela furt "já vím že seš šikovná" zvedla jsem oči vsloup a přitom jsem se samolibě usmála a vona hučela dál " a víš pro si myslim že seš šikovná?" hmm jak bych to asi měla vědět, tahle otázka byla vážně zbytečná... "protože ti to oblečení tak hezky ladí"
hmm a z toho jako usoudila že jsem šikovná, ta bába mě udivovala, vždyť mě osobně ani nezná a řiká úplný nesmysle.Čumim z vokna i když tam nic neni, protože jedu metrem žejo, takže vlastně čumim na sebe, teda svůj odraz.Už jsem byla skoro na vyšehradě ale bába nepřestala žvanit a přitom se tak sladce usmívala, připadala mi jak psycholožka, furt chodí kolem horký kaše a řiká mi ňáký komplimenty dyž to ani není pravda... a vona prej "Ale někteří lidé by si mohli myslet že seš hloupá" tak ať si to do HAJZLU myslej, mě je vážně ukradený co si vostatní myslej a tím mě jako dala najevo že se jí nelíbim?Hmm... já ji taky nic neříkám a to bych mohla, jesli si myslela že to její kázání mě pomůže a budu úplně normální děvčátko, jesli si myslela že sem ji poslechla tak byla asi fakt hodně blbá... a ke konci mě ta věta vážně rozesmála "ale já věřím že jsi moc šikovná a hlavně hezká holka!a doufám že ses poučila" nebo něco v tom smyslu, no super a ještě vesele dodala "AHOJ"  hmm vážně super, snad si budu moc chodit v čem chci a nějaká blbá bába mě nebude řikat jesli si mám vzít bílou blůzičku a růžovou sukničku, vo co ji vůbec šlo?Šedesátiletá bába se do toho vůbec nemá motat jako nikdo, je to moje osobní věc... vlastně mě to vůbec nerozčílilo, vlastně jsem byla ráda, protože právě tak jak mě komentovala mám vypadat!Mám vypadat jak blázen č.1 mám vypadat jako na maškarní a mám bejt ostatním "divná"... takže jsem vlastně docela spokojená....!!:D

P.S.
Určitě má vnučičky, jesli ňáký má.... barbínečky, růžovoučký, to ale taky není v pořádku, dyť by si je někdo mohl splíst s bombonem a sežrat je!takže docela ryziko...

Metro jede hučí skřípá...
TROUBÍ!!POMOC!!
a pod kolejemi je člověk,
metro ho ale směle přejíždí
 řidič si pobrukuje, chvílemi i spí...
A vono rup v kostech a človíček je mrtvej..
škoda ho a tak na paměti měj...
V METRU NEMYSLI NA SEBEVRAŽDU

Fotky-divný holky

20. září 2010 v 17:21 | Christina Vampire Machart |  Lidmi okolo nás
Žiju v divný ulici
a tam dvě holky sedící,
na silnici rozvalený,
čumí do prázdna,
tuhle auto jelo
a chudáky holky...bohužel přejelo..

!byla jsem trapná teď jsem COOL!

19. září 2010 v 17:50 | Christina Vampire Machart |  Kolotoč života
Občas si vlastně říkám proč svoje dřívější názory odsuzuji...
Když jsem byla malá holka, ono to ani vlastně tak dááávno není, ono je to vlastně pár let... hrála jsem si s barbínama, no jasně jako skoro každá malá holčička...pak jsem z toho vyrostla....prostě mě to přestávalo bavit až jsem si s nima nehrála vůbec a zůstaly ležet zaharabaný,špinavý vod prachu v ňáký krabici ve skříni a už jsem se na ně nepodívala... pak jsem se smála dětem cosi ještě hrály s barbínkama, protože já už byla jakože nad nima a už byly trapný, když jsem si s nima ještě před měsícem hrála. Každej si prožije určitý období který ho potom přejde a bude si řikat jak byl hloupej a tak, ale zas to nemůže sebrat těm druhejm který si to taky musej prožít.. Příde mi dost blbí odsuzovat někoho za to co čte,poslouchá nebo dělá, zvlášť když to dotyčný dělal ještě před rokem..a bral se šíííleně vážně jako jeho mladší vrstevníky které to teď taky laplo! Ještě nedávno jsem se oblíkala celá do černý, chtěla jsem vypadat jak "EMO" holky z googlu, nosila jsem růžový mašličky a načesanou patku, vod hlavy k patě do černý, jo teď se mi to zdá trapný, hlavně když jsem se oblíkala podle nějakejch blbejch článků který psaly třináctiletý holčičky který tomu vážně rozuměli, to vážně nebylo moc originální, ale já si myslela kdovíjak jsem cool že mám černý vlasy, nejlepší byly fotky co jsem dělala, pouštěla jsem si videa s youtube jak si udělat "emo" účes a pak se snažila natupírovat si vlasy, pak jsem vyšla ven a měla jsem úúplný vrabčí hnízdo na hlavě, jenže mě se to hrozně líbilo a myslela jsem si kdovíjak jsem krásná!! teď si řikám že si to řikat nesmim, protože za rok si můžu řikat jak jsem byla hloupá a smát se svejm vlastním fotkám, mám momentálně na fejsbůku a líběj se mi.. nebo taky nemám odsuzovat druhý když nevím jesli za pár let nebudu stejná, to přece nikdo neví, řídím se heslem "nikdy neříkej nikdy"... dřív jsem taky četla a odbírala dívku a něco jsem ze začátku brala i vážně což  teď mi příde dost směšný když najdu doma nějaký starý číslo zasměju se tomu, beru to ale především jako srandu na zabití nudy, ale neberu to těm lidem co se jim časák "DÍVKA" líbí... ikdyž mě připadá vážně směšnej..Zkrátka si myslím že se nemám odsuzovat za to jaká jsem byla předtím, jaká jsem měla názory protože se měním neustále a nikdy nevím co se ze mě stane za měsíc ;)


Věnováno těm co se berou moc vážně :-)

Pokleslosti života... aneb sdružení týraných dětí

19. září 2010 v 13:20 | Christina Vampire Machart |  Kolotoč života
Každej mluví vo ňákým čase a já nemám ani potuchy
co ten čas je, v zrcadle úsměv potěší mě...
Jakej úsměv?a vůbec je to úsměv? není to škleb?
Bejt přeslazenej jako med? přetvářka?
A život je stejně pěkně bláznivej!!

Foto-Holka z popelnice

19. září 2010 v 10:29 | Christina Vampire Machart |  Lidmi okolo nás
V popelnicích se dá najít spousta zajímavých věcí cobyste jinde nenašli, vono se tam musíte pořádně prohrabat jinak nic nenajdete, což je docela um a jenom zkušený uměj šáhnout do poplenice a vytáhnout něco náramnýho.. vobčas se tam můžou najít různý hadry který jsou ještě na nošení, když má člověk štěstí může tam najít i nádobí nebo třeba stříbrné tácy... ale to vážně musí mít štěstí.. v týhle NÁKUPNÍ době je vůbec zázrak že ještě někdo hledá v popelnicích.. a já doufám že se tento starý zvyk neztratí a bude pořád dost lidí co ještě věci z popelnicí využijou..

..
..
...
.
..
Takže vám radím, hledejte v popelnicích páč nikdy nevíte co tam najdete...!!
jak se vám líbí fotky?:)

Báseň-jednou to snad pochopíš

18. září 2010 v 13:49 | Christina Vampire Machart |  Reanimace veršem
Dusot kopyt, stíny vrhající na hřbitovní zeď,
dívej se a tiše seď na kolečkový brusle z papíru,
a zpívej si do rýmu.. na neskleněný sklo
na slova bez písmen... a tiše se jen směj
protože ty jediný tomu rozumíš..

FOTO-kolíčky všude

18. září 2010 v 8:43 | Christina Vampire Machart |  Pokusem
Někdo nosí na hlavě číro,někdo nemá na hlavě nic a někdo zase přehršele sponek, někdo má na hlavě patku až na zem a někdo má vlasy dlouhý poprdel!Rozhodně bych řekla že nikdo nemá na hlavě kolíčky, proč ale?Vy nechápete tu krásu kolíčku...? jestli ne tak nepochopíte ani tyto kolíčkové fotky, jestli ano kolíčkové fotky se vám budou zamlouvat, pokochejte se,zkritizujte!
..
..
..
..
..
..
...