Portréty-Pavla

28. srpna 2010 v 10:52 | Christina Vampire Machart |  Lidmi okolo nás
Pár portrétů fotek mojí kámošky Pavly, snažila jsme se aby vypadaly přinejmenším zajímavě, taky nechci fotky moc upravovat, jen malé detaily, proto u některých fotek lehounce zvýším kontrast..
Snad se vám fotky líbí, vidím tam spoustu chyb, jako například přesvětlení a podobné "HRŮZY" ale když se na ty chyby nedíváte, myslím že se vám fotky líbí :-)
..
První fotka je taková... přirozená, včera foukal vítr a jak jí vlajou vlasy tak to působí dinamicky..
jen se mi nelíbí to přesvětlení, ale nevěděla jsem jak to udělat aby to přesvětlené nebylo a myslím že to ani nejde, jinak se mi fotka líbí :-)
,,
Měla jsem možnost dát tuhle fotku do černobíla, ale bylo to takové... takové "bez chuti bez zápachu" takhle vypadá fotka daleko líp, připadá mi jako z nějakého módního časopisu, což bohužel nebyl záměr, trochu jsem fotku "prohloubila" další úpravy jsem neprováděla, protože jsem pro to, aby byla fotka taková jaká byla předtím.
-.
Další fotka má také spousta chyb jako úřesvětlení!!ale mě se prostě líbí...Ta fotka je hrozně pěkná, není přirozená ale to k tomu patří, tahle fotka se šíleně líbí!!nevim proč ale líbí se mi :-D
..
A tady je další barevná fotka, ničím mě nějak nezaujala, ale prostě má zajímavou atmosféru a líbí se mi vlevo to světlo...zajímavé..:-D

a která fotka se nejvíc líbí vám??:-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Natsuko Natsuko | 28. srpna 2010 v 11:26 | Reagovat

po pravdě řečeno ani jedna. ale kdybych už měla nějakou vybrat, tak tu poslední.

2 Vallie Vallie | Web | 28. srpna 2010 v 11:48 | Reagovat

Ano, poslední je nejlepší, na ostatních jsou větší nedostatky, chce to dopilovat a zkoušet dál a dál... Ostatní tvoje fotky se mi líbili víc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama