poslední EMAŘ

14. července 2010 v 11:33 | Christina Vampire Machart |  Slova
Jmenuju se Ben, ani nevím co bych vám o sobě řekl, dost lidí si na mě posměšně ukazuje a říkají mi "EMO" a maj takovýty kecy, už to ignoruju, je mi jedno co si o mě myslej, hlavní je že já se tak cejtim dobře.Mám jednoho nejlepšího kámoše, jmenuje se Hugo, má dlouhý černý vlasy....a je hrozně vysokej, je s nim děsná sranda, ale nerad se s ním procházím po městě, každej na něj čumí a mě to není zrovna příjemný.Pak mám kámoše Teda, Ted je celkem v pohodě kluk, nevím co bych o něm měl říkat, jeho nejlepší kámoš se jmenuje Sam a Sam...  ten je z nás všech nejstarší už je mu 22, se Samem jsem se jednou setkal na koncertu..od tý doby se kámošíme a pak je tu ještě Kost, vyhublej mrňavej kluk...  je mu teprv 13 ale je docela v pohodě, všichni ho šikanujou, ale já se ani nedivim, ta jeho propadlá tvář mě taky dokáže občas nasrat, ikdyž ani nevím proč.Tak to je naše parta...


Sedl jsem si, ucitíl jsem chladivou chuť piva, v takovým horku do bylo děsně přijemný, Hugo seděl vedle mě a taky popíjel, ty jeho černý dlouhý vlasy byly docela řídký, ale pár jich ještě měl a byl na ně náramně pyšnej, jeho tetování taky už nebylo takový... kůže povysla a tetování se rozšířilo, Hugovi to bylo zřejmě jedno.Ted seděl vedle huga a v jednom kuse něco žvanil,byl pyšnej na svoji patku, kterou měl až na břicho, všichni mu ji záviděli, nikomu totiž nenarostla patka takový dýlky, vedle něj seděl shrbeně Sam, měl dlouhý vousy, uši byly kvůli tunelům tak vytahané že je měl snad někam na ramena, tetování bylo ještě horší než to Hugovo, ale všichni si Sama vážili, byl z nás nejstarší.Opodál seděl Kost, ta jeho mrňavá držtička, mě už od mládí štvala, v puse měl piercing, kterej mu vůbec neslušel, chudák malej vypadal pořád bídně.Sam řekl chraplavým hlasem "Nic nemá na naše mládí, dnes už Screamo není takový jako bejvalo" všichni přikývli, měli jsme k němu velkej respekt.Sam pokračoval "co kdybychom si pustili nějakou tu pecku z našeho mládí?" dlouho jsme váhali co říct, ale když bylo už moc dlouho ticho a to Sam neměl rád, rychle jsem řekl "Tak co třeba apology?Vzpomínáte na tu znělku?"  Sama to nadchlo, byl jsem rád.Hned pustil Apology, všichni jsme jako hymnu zpívali "Sweat drips in my eyes
screams of lust we cry...." bylo to děsně pěkný, už jsem tuhle písničku neslyšel ani nepamatuju.O několik dnů později jsme se zase sešli, Hugo nám řekl hlasem který nevěstil nic dobrýho "Kost spáchal sebevraždu" nejdřív jsme byli zaskočení,pak trochu smutný a pak jsme se jak pominutý začali smát, Ted ošklivě zažertoval "Aspoň že mě EMO smrt" všichni se ale smáli, smáli se protože nám nic jinýho nezbejvalo, dobře jsme věděli že jednou taky odejdeme ze světa, ale nechtěli jsme na to myslet a navíc jsme byli tak trochu opilí na to aby jsme brečeli..Sam začal zpívat tím svým ochraptělým hlasem "So now you're running
it's hard to see clearly" všichni jsme zpívali s ním, museli jsme vypadat komicky, ale moc komický to nebylo, byla to nejoblíbenější písnička Kosti, přemýšlel jsem jestli se na nás kost dívá svejma ohromnejma očima a diví se že jsme ho měli tolik rádi... představil jsem si jeho obličej a nejednou se mi zpívat nechtělo, ale... zpíval jsem.

Pak jsme se dlouho nesešli...asi rok jsme nebyli v kontaktu když mi Ted zavolal a řekl "Sam je mrtvej!!" to byla rána, dlouho jsem přemýšlel, kdy zemřu já... ale pak mě to přešlo, šel jsem za Tedem.U Teda byl samozřejmě pořádnej bordel, všude se válelo oblečení, matračka na který spal byla zaprasená až hrůza, koupelna se záchodem byli taky děsný, vana nebyla mytá snad sto let a záchod byl bez prkýnka, taky nešlo splachovat... "dáš si něco?" zeptal se Ted, šli jsme do kuchyně, byla tam lednička, Ted řekl "Doprdele, mám tu jenom čokoládu!!" čokoláda už byla čtyři roky prošlá, vyhodil jsem ji, Ted byl na tom hrozně špatně, tedy jako finančně, ale žil... naštestí.. vůbec jsem si s ním nestačil popovídat, jak ví že je Sam mrtvej a tak, prostě jsem musel odejít, nedalo se tam vydržet, šel jsem navštívit nejlepšího kámoše Huga.Hugo měl nádhernej byt a peníze..měl dokonce rodinu a...malýho prcka.. zeptal jsem se Huga jestli ví že Sam umřel řekl že to ví, prej po mě nebylo ani stopy, chtěl mě prej zavolat ale... nechtěl jsem nic slyšet, řekl jsem že mi je Sama líto a pak jsem u Huga ještě chvíli byl..dlouho jsme se totiž neviděli a měli jsme si co vyprávět.

Za měsíc jsem se dozvěděl že je Ted na ulici a pak se o něm už nic nevěděl, zbyl jsem jen já a Hugo... Sam,potom Ted... bylo nám ze všeho nanicovatě, zpívali jsme naše oblíbený songy a byli šíleně smutný, ani to tak nevypadalo, ale byli jsme..
představoval jsem si že tady teď všichni sedí a zpívaj s náma...

O pár měsíců jsme se s Hugem zas sešli, pak jsem mu volal, ale nebral to.... nebydlel tam kde kdysi bydlíval, nenašel jsem jeho adresu...vůbec nevím kam zmizel a z tý party jsem zbyl jenom já... jenom já sám... tiše jsem si zpíval písničku apology, vedle mě seděli všichni kámoši z party..byli jsme ještě mladý a hezký...seděl jsem s nima a zpíval.. 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 PlinQa PlinQa | Web | 14. července 2010 v 12:46 | Reagovat

To je krásný. Hlavně ten konec jak jako vypráví seděl jsem sám zpíval písničky a představoval si, že tu semnou všichni sedí a zpívjí semnou.
KRÁSNÝ! :)

2 Christina Christina | 14. července 2010 v 14:09 | Reagovat

[1]: jé děkuji!!

3 Já | Web | 17. července 2010 v 17:06 | Reagovat

Jo, moc povedený...takový smutný, ale povedený...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama